Васко Кръпката в зала 1 на НДК - довечера !!!

  • 3 944
  • 23
Здравейте,

от името на моя приятел Васко Кръпката имам удоволствието да ви предам:

Майки и татковци, момчета и момичета, а защо не и баби и дядовци, Rock'n'roll-ът се завръща в България!
Все повече се слуша, все повече се свири, все повече нови, млади банди!
А пък ние, старците, още сме тук, и то в НДК! Решихме, че е време за най-якия концерт на най-голямата сцена с най-силния саунд.

Утре (по-точно днес) - 29.05.2008 г, от 20:00

ЗАПОВЯДАЙТЕ

на блус и рок концерт
на Васко Кръпката и приятели:

Подуене блус бенд (събрани специално за концерта)
Каскадьори (доскоро бяха "младите надежди", вече са утвърдена рок-група)
Кръпка акустик бенд (a.k.a. Оркестър "Сам съм си виновен")
Камен Кацата (невероятният blues вокал)
и други гости и приятели

София, НДК, зала 1, 29.05.2008 г, от 20:00

Ако харесвате стария блус и рок - идвайте!
Ако имате хубави спомени от онези бунтарски времена - там сме!
Ако не сте в час с блусарската сцена, ще се радваме да се запознаем!
Long Live Rock'n'Roll !!!

Хайде до утре, чао, а от мен подарък ей това парче: 100 години Rock'n'Roll !!!
(източете за пръв път оригинал с разрешение на автора, хехе Wink )(повече инфо на сайта)

Бате ви Васко#
Виж целия пост
# 1
Само не ми казвай, че Кръпката има нови творчески планове, че това вече няма да може да се преживее...Simple Smile

Благодаря за поканата все пак Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Само не ми казвай, че Кръпката има нови творчески планове, че това вече няма да може да се преживее...Simple Smile

Що бе, някои си го харесваме Peace.

А за творческите планове - Васко не е спирал да прави нови неща. Напоследък има нов албум + сборен албум + концертен албум  + концертно DVD, и още едно DVD се монтира. А момчетата от групата, с която свири - Каскадьори - са на по 18 години (бяха на 13, когато засвириха с него), така че не може да се каже, че им липсва свежест. И в крайна сметка рокът не е нещо, което да спреш да го правиш и да се заемеш с нещо друго.

Естествено никой не е длъжен да харесва него или пък изобщо рок и блус музиката, но... новината е, че има доста хора, които ги харесват, и това е добре.

А пък пиша тук, защото това е форум с много и най-различни читатели, а Зала 1 е голяма - има място за всички!
Виж целия пост
# 3
Харесвайте си го бе Simple Smile И на мен в началото ми харесваше, после омръзна. Много еднакво звучи. Тъпче на едно място. Стана митингджийски музикант....

Желая Ви най-искрено успех довечера, но ме съмнява да напълните зала 1, освен ако входа не е свободен.
Виж целия пост
# 4
Какви са цените на билетите?
Виж целия пост
# 5
Стана митингджийски музикант....

Желая Ви най-искрено успех довечера, но ме съмнява да напълните зала 1, освен ако входа не е свободен.
Точно обратното, в началото бяха митингите, когато всички (или повечето от нас) вярваха, че комунизмът си отива, просто Васко го направи на песен. Днес, много години по-късно, ние сме разочаровани, а той си е рокаджия.

Ще ми се да се напълни зала 1, ама не го вярвам. Важното е, че има такъв концерт, а не само чужди банди + чалга певици да могат да излизат на сцената с най-добрия звук у нас.

Билетът е 12 лв.
Виж целия пост
# 6
Васко има страхотни парчета и доста смислени текстове. Много земен човек и страхотен певец, който никога не е изневерил на себе си, нито в музиката си, нито в политическите си убеждание.
Със сигурност ще се получи страхотен концерт, но за съжаление ни делят 450 км.
На всички, които ще могат да отидат пожелавам приятна Rock'n'roll вечер Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Благодаря ти
Виж целия пост
# 8
Сериозен интерес към темата, респективно събитето гледам....Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Много ясно, че не може да се мери с теми като "Звездни компромати - 25 част"

Въпросът е тези 5-10% от читателите, които слушат рок, да разберат, нали така? И тук, и на няколко други места, където го пуснах, има чудесни отзиви и аз им благодаря сърдечно
Виж целия пост
# 10
  Ако не беше четвъртък щеше да я напълни със сигурност! Довечера ще си направя прослушване в негова чест Party
Виж целия пост
# 11
Ееее г-н Спиров...Simple Smile Може ли така да обиждате майките....Чалгаджийки ли ги нарече? Simple SmileСрамота. Как само 5-10% от тях слушат рок...Как? Жестоко грешите! Според мен са повече от 50% тези, които слушат рок във всичките му варианти. Имало е много теми по въпроса.

Аз лично бих гледал Кръпката на живо, само ако е подгряващ на Боно Simple Smile


ПП. Имам над 300 диска с музика и десетки гигабайти. И съм от онези според Вас 5-10%. Нали няма да ми пишете отсъствие довечера и  да ме натирите при чалгаджийте от утре? Simple Smile
Виж целия пост
# 12
  Селинджър, ко ти става? newsm78
Виж целия пост
# 13
Ми то всеки решава каква музика да слуша, нали сме свободна държава. 10% ако слушат Кръпката и подобна музика, 20% ако слушат това, което аз имам предвид под "рок", 50% ако слушат по-широкото понятие за "рок"....  това би било чудесно, ако си прав. Нали това казва и Васко, рокът се завръща в БГ.

Едно време като не бяхме свободна държава, рок слушаха само тези, които бяха навити да изкарат някоя вечер в подземието на "Московска" 6 и малко бой, и подстригване... в замяна на малко Елвис, Битълс, Чък Бери... Бате Гошо и Васко Кръпката са от тези.

Така че който иска да си слуша и чалга, а пък аз като свободен човек си запазвам правото да си мисля за него каквото реша  Twisted Evil

A що се отнася до U2, и аз искам на живо, ама да мога да се върна в 1987... The Joshua Tree... или поне в 2000, че после нещо ми доскуча. Иначе тези албуми ги въртя постоянно. Както виждаш, Сели, не сме чак толкова различни.

Виж целия пост
# 14
Бих дошла, но съм нощна.  Confused
Приятно изкарване, Спиров, и на всички други, които отидат  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия