БРАДАВИЧКА ПО ГЕНИТАЛИИТЕ?????????

  • 5 230
  • 17
Здравейте момичете! Търсих доста но намерих само за херпеси. Затова реших да пусна темичка. Имам едно израстъче,което мислех,че е вследствие от бръсненето и не му обръщах внимание ( защото предполагах че се маха с оперативна намеса а ме беше страх), последния път обаче когато ходих на гинеколог тя го погледна и каза,че това е брадавичка и можела да ми изпише накакво кремче с което да ходя да ме маже ? Запознати ли сте ? Случвало ли се е на някоя от Вас ?
Ще Ви бъда благодарна ! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
AGAPH, виж тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=173157.0
ако е такова, там ще намериш доста информация.
Виж целия пост
# 2
Мерси Яничка ! Heart Eyes Но не можах да разбера значи ли това че брадавичките задължително са Кандиломи????
Виж целия пост
# 3
Незнам мила. Помислих, че ако е това, там ще можеш да познаеш твоите симптоми и момичетата ще те посъветват.
Виж целия пост
# 4
Ето какво намерих и аз
http://www.bash.bg/face2face/d_herpes.html
Виж целия пост
# 5
Мерси Мая!  Аз утре имам час при гинеколожката и ще я попитам за какво иде реч и ще го лекувам. Аз имам само едничка и изобщо не предполагах ,че може да е нещо толкова сериозно  newsm12 ! Нека се включат всички които знаят и са лекували подобно нещо,доколкото разбрах това е вирус и може да се преобразува в Рак ????? smile3511 Не искам да си мисля !
А има ли проблем за бебеправенето???? smile3518
Виж целия пост
# 6
AGAPH а болезнено ли е при натиск ? и пълни ли се с секрет  newsm78 ?
Виж целия пост
# 7
неее, нито ме боли, нито ме сърби , нито усещам нещо! Аз даже затова си помислих,че е от обърнато косъмче защото няма никаква симптоматика,просто е като средно голяма бенка,но не е. Мисля,че е месце по скоро и не е пълно с нищо. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
ахам  Simple Smile ами тогава разбери какво е и ако не е опасно за здравето не го пипай  Peace според мен  Wink ти си решаваш ааа... имала ли си друго образование (пъпка напр.) на мястото на брадавицата (преди да се появи ) защото понякога от пъпките остават такива големи месца и не пречат ?
Виж целия пост
# 9
Ами мисля,че беше обърнато косъмче, сещам се бегло.Не ми пречи но естетически не е красиво.  Гинеколожката като го видя каза,че е БРАДАВИЦА Rolling Eyes от което аз се стреснах,защото това вече ми звучи кофти.Та затова питам за брадавици а не за разни образувания,защото уж тя потвърди че е такова...........
Виж целия пост
# 10
Миличка, ето ти още едим материал за четене http://www.ladypill.com/csh/hpv.php, но мисля, че трябва да посетиш лекаря си, защото колкото по-рано, толкова по-лесно ще се оправиш. Имах приятелка с същия проблем. При нея нещата бяха по-упорити, но се излекува. Това се получава много често при отслабване на имунната система и е много препоръчително да направиш всичко възможно да я укрепиш. Доки сигурно ще ти даде имуностимулатор, ако решиш да отидеш де... Аз те съветвам да го направиш. Стискам ти палци всичко да е наред  Peace  Flowers Four Leaf Clover
 П.П. Обърни внимание дали има форма на цветно зеле. Ако е да, значи става въпрос за същото
Виж целия пост
# 11
Може да е висяща бенка. Защо не посетиш друг лекар за второ мнение.
Виж целия пост
# 12
Здравейте момичета Hug ! Ходихй при доки, тя отново потвърди,че това е брадавичка.Изписа ми една ампулка Солкодерм и трябва да отида да ми я намаже за да се махне. Моля ви ако сте я ползвали кажете ми дали има ефект??? И ако някой е запознат какаъв е първоизточника на тези брадавички и до какво водят те ??? Могат ли да се излекуват напълно и каква профилактика им се отразява- изобщо всичко за тях,защото за първи път се сблъсквам с подобно нещо и мн ме е страх Shocked
Виж целия пост
# 13
Здравей,аз също имах такава брадавица само,че моята я гориха с ток.Докторката каза,че може да се появи отново,но за сега всичко е ок.
Виж целия пост
# 14
Radi Здравей Simple Smile ! А знаеш ли от какво се получават тия брадавички? Доста се притесних,никога до сега съм нямала....и не знам дали е нещо сериозно? Боли ли като те горят било то с ток или киселина ???? Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия