Препоръчайте ми добър детски зъболекар в София

  • 893
  • 4
Мили майки,
в момента дъщеря ми ходи при една възрастна детска зъболекарка. За съжаление тя винаги е неразположена.  Тези дни на детето ми падна пломба, поставена от нея преди 2 месеца. Искам да намеря някой добър детски зъболекар. Ако сте доволни от вашия, моля да ми дадете координаните му.
Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Мога да ти препоръчам наща стоматоложка.Казва се Др.Карова и работи с/у 19-то училище, мисля, че улицата се казваше Ами Буе.Има на ъгъла нов блок, на 2-ия етаж е. Има и зботехническа л-ия при нея.Мъча се да открия тел.като го намеря ще ти го пусна.
Виж целия пост
# 2
Мен също ме интересуват координатите на детски зъболекар, дай повече инфо.Благодаря!
Виж целия пост
# 3
Аз мога да поръчам зъболекарка в Люлин,но не е само детска,но пък е много добра като специалист а и като човек е много внимателна към децата.Ако някой го интересува да пише на лични ще му дам координати:)
Виж целия пост
# 4
д-р Мария Милчева. кабинета е срещу арката на медицинска академия. работи и в събота, така че не ми се налага да се измъквам от работа за да заведа дъщеря ми на преглед. много е внимателна и търпелива.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия