Цигарите и кожата на лицето

  • 5 546
  • 37
Момичета, само при мене ли е така, когато пуша повече много ми се омазнява кожата на лицето и косата  Embarassed При вас как е ? А така ми се пуши ...
Виж целия пост
# 1
Ахам. Баш така си е. Спрях да пуша и от много мазна, кожата ми стана смесена Crazy Пак е нещо, и ми се избистри лицето.
За косата не искам и да се сещам - воняща на цигари, ужас.
Виж целия пост
# 2
Аз не пуша за щастие  Party

Но за сметка на това, всички около мен пушат, за съжаление   Tired

Не понасям да мириша на цигари...
Виж целия пост
# 3
Аз не пуша за щастие  Party

Но за сметка на това, всички около мен пушат, за съжаление   Tired

Не понасям да мириша на цигари...
И аз така ...не знам как това би се отразило на кожата и косата ми,обаче.
Виж целия пост
# 4
И аз съм забелязала, че когато пуша, иначе бялата ми кожа сивее. Порите ми са запушени и лицето ми лъщи. Съвсем сериозно мисля да ги отказвам... Но все пак и пасивното пушене се отразява много зле.
Виж целия пост
# 5
При мен няма връзка. През лятото, когато се потя повече, повече ми се омазнява и кожата, и косата. През зимата - осезаемо по-малко. Пуша еднакво през всички сезони.
Виж целия пост
# 6
Разбира се, че има връзка между цигарите и състоянието на кожата не само на лицето, на тялото също. На косата също влияят. Може да е в посока омазняване или изсушаване.
Като нямам воля да ги намаля поне, ще инвестирам в козметика.
Виж целия пост
# 7
Аз съм със суха кожа, а като пуша повече имам чувството че кожата ми става още по-суха.Това се случва рядко, обикновено след някое излизане където съм изпушила една кутия цигари  Rolling Eyes Но определено цигарите си вредят доста.Още ме е яд че пак ги пропуших след като спрях да кърмя  Sunglasses
Виж целия пост
# 8
И на мен ми вредят тези пусти цигари.Искам да ги спра,но ми се пу6и.
Виж целия пост
# 9
Аз съм със суха кожа, а като пуша повече имам чувството че кожата ми става още по-суха.
И при мен е така. Ще се сбабясаме рано-рано заради тия пусти тютюни ooooh!
Виж целия пост
# 10
И при мене е така-суха кожа, суха коса. ooooh! Пък и тенът ми такъв един никакъв, ужас, спасението е да не се пуши, ама като не мога да ги откажа smile3546
Виж целия пост
# 11
Аз сигурно съм сбъркана  Rolling Eyes
От 1 година не пуша и кожата ми стана ужасна  Shocked Thinking
Преди нямах толкова пъпки, а сега.... ooooh! Каквито и мазила да ползвам, ефекта е =0 Tired
Виж целия пост
# 12
Мислиш ли че има връзка с цигарите?
Виж целия пост
# 13
Аз сигурно съм сбъркана  Rolling Eyes
От 1 година не пуша и кожата ми стана ужасна  Shocked Thinking
Преди нямах толкова пъпки, а сега.... ooooh! Каквито и мазила да ползвам, ефекта е =0 Tired
Според мен е защото ти се пречиства организма още!
Виж целия пост
# 14
И на мен ми прави впечатление че преди когато пушех все ми се струваше мазна и мръсна кожата независимо с какво я третирах.От доста време не пуша и кожата ми сякаш не е такава.
А и гадния мирис на цигари в косата ми го няма, не че като излезна на бар или на подобно място пак не се умирисвам но това е отделен въпрос.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия