Доживотна ли е Act. Hib?

  • 1 240
  • 6
... или действа само за няколко месеца, защото ако е така, какъв е смисълът Confused  Confused  Confused
Виж целия пост
# 1
какво е това? Neutral Face
Виж целия пост
# 2
Цитат на: Jade
... или действа само за няколко месеца, защото ако е така, какъв е смисълът Confused  Confused  Confused


Не мисля...
Виж целия пост
# 3
Хепатит Б е 5 год. Ще ходя скоро да се реваксинирам, че си я правих 99г. за Африка.
За Act.Hib-a ще попитам.
Виж целия пост
# 4
Цитат на: aylin
какво е това? Neutral Face

Ако имаш половин час свободен можеш да разгледаш тази тема,

https://[b][color=indigo]http://www.bg-mamma.com/index.php?topic … art=0[/color][/b]
там има доста мнения и обяснения, 84 ако не се лъжа.

А с две думи това е ваксина срещу бактерията Хемофилус Инфлуенца тип Б, която причинява пневмония, гноен менингит, епиглотит и други отвращения, с които не искам да се сблъсквам!
Виж целия пост
# 5
Ще си отговоря сама на въпроса с цел да информирам тези които (като мен до преди малко) не са съвсем наясно.

Току що намерих един телефон на Авентис Пасьор, които ако се не лъжа са вносители на прословутата ваксина.
Вярно, че тяхното мнение е пристрастно (все пак те я продават), но жената с която говорих ми обясни следното:

Най-рисковата група са децата от 2 месеца до 5 год., слагайки Act. Hib го защитавате от бактерията до навършването му на 5 години, докогато се смята, че детето е придобило имунитет и организма му  може да се справи сам.  

Дано да съм била полезна и ако има някой с друго мнение, както една моя позната, която днес се опита да ме обеди, че ваксината действа само за няколко месеца, което всъщност беше повод за темата, бих го изслушала с удоволствие!
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Jade
Ще си отговоря сама на въпроса с цел да информирам тези които (като мен до преди малко) не са съвсем наясно.

Току що намерих един телефон на Авентис Пасьор, които ако се не лъжа са вносители на прословутата ваксина.
Вярно, че тяхното мнение е пристрастно (все пак те я продават), но жената с която говорих ми обясни следното:

Най-рисковата група са децата от 2 месеца до 5 год., слагайки Act. Hib го защитавате от бактерията до навършването му на 5 години, докогато се смята, че детето е придобило имунитет и организма му  може да се справи сам.  

Дано да съм била полезна и ако има някой с друго мнение, както една моя позната, която днес се опита да ме обеди, че ваксината действа само за няколко месеца, което всъщност беше повод за темата, бих го изслушала с удоволствие!



o-o-o-, neee, няколко месеца в никакъв случай. Разбира се, че е повече от няколко месеца.

В Авентис са ти обяснили добре мисля.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия