имам симптоми,но тестовете са отрицателни

  • 7 272
  • 66
Здравейте! Искам да споделя с вас нещо което се случи с мен. Преди 2 месеца започнахме да работим по вапроса за бебе. Свед първата седмица започна гадене, изострен нюх ,отпадналост,разтройство,киселини,болки в яйчнисите и наи вече повреме на секс.Реших че просто ще ми дойде по-рано от очакваното и през ум не ми мина за бебе.Колежките от работа обаче не били на това мнение и ме наблюдавали без да ми кажат, един  ден започнаха и базицити и аз го приех на шега.След няколко дни се наложи да сменя климата и ми дойде и то доста обилно цели 6 дни,тестовете разбира се бяха отрицателни.Вече 6 седмици след това от тези симптоми останаха само отпадналост и изострен нюх чак колегите ми казват че съм станала като хрътка.Вече несмея да си направя тест за да не се разочаровам пак! 

Чао на всички!
Виж целия пост
# 1
Здравей Джулия, ето ме и мен.
Нямам личен опит, но някой от майките тук са казвали, че отрицателен тест не е задължително негативен, тоест направи си кръвен тест за всеки случай.
Също тук съм чела, че през първите 3 месеца на бременност може да отслабне жената.

Успех ти желая и сбъдната мечта.  EFP
Виж целия пост
# 2
И аз открих у себе си редица симптоми,а тестовете бяха отрицателни. Гадене, призляваше ми почти всеки ден, много ме дразнеше цигарения дим - повече от обичайното, боляха ме корема и гърдите...Също като теб от 2 месеца опитваме. Оказа се, че просто ми закъсня - дойде на 40-тия ден...предните 2 месеца ми дойде като по учебник - на 28-я....Моят съвет е - не бързай с кръвния тест. Поне аз така бих направила..Мъчително е да се надяваш без да знаеш резултата, но според мен изчакай малко повече закъснение преди да отскочиш до лабораторията...Още повече - искате бебето, т.е. не гониш ранно откриване с цел аборт. Аз бях адски разочарована този месец...и още съм... Cry Cry Cry Но пък така се случват нещата явно...Пък и в края на краищата опитваме от скоро.
Решили сме този месец да следим с тестове овулацията.
djula , стискаме палци здраво! Дано юни бъде успешен и за двете ни!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 3
Имаш ли закъснение не разбрах и ако искаш със сигурност да знаеш направи си кръвен тест.Пожелавам ти да е бебче но не се разочаровай ако не е.Всичко с времето си и знай че с положителни мисли ще си имате бебенце.
Почнахте ли с мъжат ти да пиете фолиева киселина полезно при опитите за бебе пък и като си бременна се пие.
Виж целия пост
# 4
И аз не разбрах дали в момента има закъснение. Дано изостреният ти нюх се дължи на това, което така искаме всички тук. Ако все пак имаш закъснение и аз ти препоръчвам кръвен или обикновен тест за бременност, без да се притесняваш. Независимо какъв ще е резултата, поне ще знаеш какво да правиш (всмисъл ако е положителен, което най-искрено ти пожелавам, трябва да предприемеш някои действия, както и да се пазиш повече от обикновено)
Успех ти пожелавам и скоро да се похвалиш с  EFP
Виж целия пост
# 5
И аз бях така.закъсня ми седмица,направих тест-отрицателен.Мина още седмица,зацапа ми,отидох на лекар,видя се нещо,но ми каза да изчакам.Мина още една-гадене,ниско кръвно и т.н.,като при първата ми бременност,отидох няма нищо.И на другия дден ми дойде.Сега опитите продължават.Направи си кръвен тест или изчакай двуседмично закъснение и пак на видеозон Simple Smile
Виж целия пост
# 6
doide mi to4no na datata predniq mesec za sega6niq mesec 6te vidim 4akam da e na 2.06
Виж целия пост
# 7
djula,и аз явно съм от недоразбралите newsm78 Значи на теб трябва да ти дойде на 2.06-съответно няма закъснение.Ако само изостреното обоняние те притеснява....това не бих го нарекла симптом.
Виж целия пост
# 8
ne me razbirate kakvo iskam da vi kaja predniq medec mi be6e zle,izostreniq niuh,raztroistvo,studeni i topli valni,kiselini ot vsi4ko,otpadnalost i umirah za sladki6i ,a sega nqma ni6to vsi4ko otmina ostana samo namirisvaneto na po specifi4ni mirizmi na koito dosega ne sam obra6tala vnimanie,otpadnalost i kiselinite tova iskam da vi popitam na kakvo se dalji .ina4e s opitite za bebe si prodaljavame makar i bez rezultat
Виж целия пост
# 9
Зарежи "симптомите" и карай по-спокойно. Прекаленото вглеждане само ще те изнерви.
При съмнение за бременност - кръвен тест 11 дни след предполагаемата Ову или уринарен след закъснение. Успех!
Виж целия пост
# 10
Отрицателният тест си отрицателен тест.Май шуърчек си показва много точно, но на нас винаги ни се иска да показва това, което желаем да видим.Дано всички тук се похвалят в скоро време.
Виж целия пост
# 11
Недейте да бъдетете толков песимистично настроени,защото моя приятелка е с 2 отрицателни шуър чек и  то след доста закъснение направени И СЕГА СИ ГУШКА БЕБОКА Simple Smile УСПЕХ
Виж целия пост
# 12
Отрицателният тест си отрицателен тест.Май шуърчек си показва много точно...

Всъщност, не съвсем. При два отрицателни SureCheck, два Клирвю показаха обратното.

И напълно подкрепям Валентина1811 за песимизма. Не трябва да се подценява положителната настройка.  Peace

Виж целия пост
# 13
Зарежи "симптомите" и карай по-спокойно. Прекаленото вглеждане само ще те изнерви.
При съмнение за бременност - кръвен тест 11 дни след предполагаемата Ову
PeaceКъсмет! Flowers Four Leaf Clover И да пишеш резултата.
Виж целия пост
# 14
откакто бебеправим,все симптоми си откривам,не се взирай прекаленно много в себе си-изчакай закъснение.
Виж целия пост
# 15
Месецът, в който нямах симптоми, се оказа, че съм бременна.  Peace
Виж целия пост
# 16
И аз не знам какво да мисля по въпроса със закъснението и отрицателните тестове.. Трябваше да ми дойде на 21ви, т.м , но още си чакам.. И двата теста, които си правих бяха  EFN , първия го направих 2 дена преди датата на М, т.е на 19ти, втория тест го правих на 28ми, седмица след като ме подмина М..
Странно как от няколко дена вече, се чувствам сякаш всеки момент ще ми дойде.. И нищо не се случва. Признаци всякакви, но не се заглеждам, защото хем нямам време, хем не искам да се вманиячавам. Само ме притесняваха пъпчиците по гърдите ми, които се появиха наскоро, но от друга тема разбрах, че при някои момичета са си постоянни, така , че и затова се опитвам да не мисля..
Тормозя се, защото искам да се свърши вече, след този, чакания цикъл, ще ходя на цветна снимка.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 17

Само ме притесняваха пъпчиците по гърдите ми, които се появиха наскоро, но от друга тема разбрах, че при някои момичета са си постоянни, така , че и затова се опитвам да не мисля..
Тормозя се, защото искам да се свърши вече, след този, чакания цикъл, ще ходя на цветна снимка.  Rolling Eyes
май няма да се стигне до снимка мила Praynig Hug
Виж целия пост
# 18
casablanca, и моя любим съпруг така каза  Crazy... а колкото повече време минава, толкова повече се чудя и аз... дали ще стигна до снимката  newsm78
Виж целия пост
# 19
galiondi31, направи още един тест или ако може да те погледне гинеколог. С това зкъснение ... Ще си трая кога ми се появиха такива пъпчици и  Praynig

П. П. Съпругът спряли цигарите?  Wink
Виж целия пост
# 20
arcana, само се зарича, че спира .. От утре, от другата седмица, и така си я караме.. Една хубава работа свърши, спря да пуши трева.. Идваше ми да го  #2gunfire с това "сено"  Close
Сега чакаме да видим какво ще стане със следващия тест и взех да го чувам да си говори под носа, че ще спре и цигарите.. Само си викам "а, дано" Simple Smile
Тест рещих да направя още един, във вторник, да си дам малко време, току-виж пък, дошла лелката.. Днес сутринта като станах от леглото и  гърдите ми натежаха,усетих ги много тежки, дори болезнени, но съвсем леко. Какво става, само мога да гадая..  newsm78
Виж целия пост
# 21
galiondi31 ,и на мен трябваше да ми дойде на 21 май.,но не ми дойде,след3 -тия ден закъснение си направих един най -обикновен тест забременност,и след 10 мин.,се появи много,много бледа втора чертичка,Неможах да повярвам на очите си,още повече че беше 5:30 ч.сутринта и отивах на работа,мислех си че ми се превижда.След още два дни повторих теста,понеже още не ми беше дошло,появи се също втора черта,която беше малко по-бледа от контролата,не смеех да се радвам,но през всичкото това време си имах всички симптоми за бременност,да не говоря че така ми се спеше......След още 5 дни си направих и 3-тия тест,който още с потапянето на лентичката се появиха две,много ярки чертички  EFP.И сега си чакам часа за преглед.Само се моля всичко да е наред и "точицата" да е слязла вече в матката.
Ако искаш си направи още един тест,при такова закъснение,ако има нещо ще ти покаже 100%.Успех newsm10
Виж целия пост
# 22
Пожелавам ти да си бременна, ако го искаш. Peace
Виж целия пост
# 23
hriskag25, първо едно голямо ЧЕСТИТО мила  Hug Всичко ще бъде наред Simple Smile)
днес сутринта замалко да повторя теста, но съм решила във Вторник да го правя, в почивката си, за да мога, ако е положителен / или отрицателен, да си запиша час при моя Доки, и може би още същия ден да отида да ме прегледат. Днес ми е 12ти ден закъснение, дотогава ще са станали 14 и няма да могат да ми откажат. Тук са едни... ако има бременност ( положителни тестове и тн) не те приемат докато не си станала на 8г седмици според ТЕХНИЯ календар. Ако ме бяха приели по-рано Януари, може би щеше да ми се размине операцията и всичките неприятности покрай нея.. Сега ме водят "висок риск"  и би трябвало да ме приемат след 2 седмично закъснение, ако не ще пискам докато не ме приемат!!  Twisted Evil
Какво е това закъснение не знам, какво ли не ми се върти в главата вече..

Bunny87, благодаря ти Simple Smile
Виж целия пост
# 24
momi4eta stignah i do zakasnenieto! nesmeq da se radvam,no i nqma izgledi za M
Виж целия пост
# 25
momi4eta stignah i do zakasnenieto! nesmeq da se radvam,no i nqma izgledi za M
А тест прави ли? Rolling Eyes Ако не си-давай утре с 1-ва урина.Късмет! Praynig
Виж целия пост
# 26
4akam da mi donesat testa i utre 6te go pravq ohhh strah me e da ne se razo4arovam pak
Виж целия пост
# 27
djula,каквото е писано ще стане,не се страхувай!Успех! EFP Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 28
djula, стискам палци да видиш две чертички. Много ми напомняш на мен самата. Преди да забременя имах всички симптоми на бременност.
Месеца в който разбрах че съм бременна, нямах такива.
Не се вглеждай във всяко нещо, има опастност да се пристрастиш.
Успех, дано този месец е твоя!
Успех и на другите момичета. Стискам ви палци  Praynig
Пък вие стискайте на мен Simple Smile тези дни ще разждам - секциоооооо. Нямам търпение вече.
Виж целия пост
# 29
kpematopka имаш моите стиснати палци!  Не се притеснявай всичко ще мине успешно!
Виж целия пост
# 30
4akam da mi donesat testa i utre 6te go pravq ohhh strah me e da ne se razo4arovam pak
КАКВО СТАНА С ТЕСТА? Praynig
Виж целия пост
# 31
djulia - В месеца в който забременях с Рохелия имах  6 отрицателни теста. Бях убедена че не съм бремена но в целият офис всички ми казваха че съм бремена особено по възрастните колежки.   
След като си направих 6теста в разстояние от 2 седмици  и бяха отрицателни се бях побъркала.Но  колежките ме убедиха да си направя още един тест и излезе една много светла чертичка но все пак я имаше.   
Виж целия пост
# 32
4akam da mi donesat testa i utre 6te go pravq ohhh strah me e da ne se razo4arovam pak
КАКВО СТАНА С ТЕСТА? Praynig
Да,пиши ни резултата. Hug
Виж целия пост
# 33
Зарежи "симптомите" и карай по-спокойно. Прекаленото вглеждане само ще те изнерви.
При съмнение за бременност - кръвен тест 11 дни след предполагаемата Ову
PeaceКъсмет! Flowers Four Leaf Clover И да пишеш резултата.
Peace
Виж целия пост
# 34
Здравейте момичета
Ето, че надникнах във вашата темичка и ме зантригува, защото и аз самата имах подобен случай преди 2 месеца.
Ние имам дъщеря, която е вече на 4 години и 5 месеца. И вече искаме и второ дете, но трябва малко по-сериозно да работим по въпроса Grinning защото само работа, работа, не може бебето да стане от въздууха.
Вярно е , че и Бог трябва да е с нас за да станат нещата....
През м.Април беше точно преди Великден аз близо 20 дни имах симптоми на бременна- болки ниско в корема, изморена, спеше ми се, майчин инстинкт засилен и др. подобни. Теста беше отрицателен и с 2 седмици закъснение ми дойде мензиса. През Май ми дойде нормално...
Незнам какво да мисля- наистина симптомите си бяха за бременност.
Някой казват, че симптомите за бременност били като симптомите за мензис- но при мен лично не е така.
Според мен става оплождане, но после се изхвърля... Аз преди да забременея с Божидара, имах подобен случай- симптоми, отрицателен тест, а на видеозон виждат фолекула, и после ми идва мензиса и всичко изчезва... Направо невероятно, но при някой жени е така....
Продължаваме да опитваме....
Успех на всички в това начинание и нека Бог да е с вас.
Виж целия пост
# 35
Trqbva6e na 6estiq den ot zakasnenieto da si napravq test toi be6e otricatelen i sega re6ih izob6to da ne pravq kakvoto stane qvno o6te e rano. Znaeteli kakvo stana dnes sutrinta ot sno6ti me boli koren atski mn ,a sutrinta se sabudih za6toto ot nosa mi te4e6e stra6no mn krav .Qvno M e obarkala izhoda  Joy
Виж целия пост
# 36
...a sutrinta se sabudih za6toto ot nosa mi te4e6e stra6no mn krav .Qvno M e obarkala izhoda  Joy
hahaha Добре е,че подхождаш с чувство за хумор. Wink
Дано все пак има повод за радост! Praynig
Виж целия пост
# 37
Моми4ета тестовете незнам какво си показват, но нещо става с мен.Коремат ми е надут и немога да си закоп4ея панталоните,балбукането в стомаха е по цял ден ,а ве4ер като запо4нат и болките става непоносимо.Ходене 4есто до wc/писна ми да ставам в 6 сутринта за една тоалетна/,кръв от носа.Шестото ми 4увство говори едно, а неизвесността ме ВЛУДЯВА
Виж целия пост
# 38
А кръвен тест?Той би ти дал отговора при това закъснение! Peace
Виж целия пост
# 39
нз мисля да из4акам оште малко .свекито ми е ако6ерка разказах и и тя подско4и каза 4е 6те си имаме бебе а за положителен тест ако даржа да го видя да по4акам о6те малко а кам 15 щяла да ме води на ехограф
Виж целия пост
# 40
нз мисля да из4акам оште малко .свекито ми е ако6ерка разказах и и тя подско4и каза 4е 6те си имаме бебе а за положителен тест ако даржа да го видя да по4акам о6те малко а кам 15 щяла да ме води на ехограф

Eх, момиче, имаш цяла седмица закъснение, направи си един кръвен тест, ще ти даде отговор.
Виж целия пост
# 41
в това смотано село няма 1 свястен лекар вие ми говорите за кръвни тестове е сама ли да си го направя сори 4е говоря така ама съм не6то поизнержена тук умирам от скука а се налага да седя о6те поне месец
Виж целия пост
# 42
Здравейте момичета и аз имах подобни симптоми за бременност, закъсня ми,но ми дойде. Та въпроса ми е дали пък след овулацията не мога да задържа плода, ако изобщо е имало нещо. Трябва ли да се пие нещо или някакви витами естествено освен фолиева киселина. Много бих била благодарна ако ми помогне някой   Praynig
Виж целия пост
# 43
Здравейте момичета и аз имах подобни симптоми за бременност, закъсня ми,но ми дойде. Та въпроса ми е дали пък след овулацията не мога да задържа плода, ако изобщо е имало нещо. Трябва ли да се пие нещо или някакви витами естествено освен фолиева киселина. Много бих била благодарна ако ми помогне някой   Praynig
лекар би ти казал най-добре. често при съмнения предписват утрогестан, аз лично пия утрогестан. най-добре си питай лекар
Виж целия пост
# 44
здравейте момичета, и аз  да кажа мойта болка. Средната дължина на МЦ ми е 29 дни, но аз се "радвам" на нередовен цикъл -  от 29 до   41 дни(случи се само веднъж до сега). И така този месец около 29 ден на МЦ имах всички симптоми, че ще ми дойде, но не ми дойде, на 33 ден си направих тест "-", другия ден ходих на лекар, тя ми каза, че всичко е наред и скоро щяло да ми дойде, защото лигавицата е удебелена, но минаха още 6 дни и аз не издържах и пак си направих тест и съответно резултата беше "-".  но за сега все още цикъла не ми е дошъл . Незнам да ли съм бременна или просто ще запиша пореден рекорд в закъснението . Решила съм да изчакам да стане 50 ден( 2-седмично закъснение ) и тогава да отида пак на лекар и да си направя нов тест. Вие какво ще кажете- дали има шанс да съм бременна!?
ПП. За съжаление няма къде да си направя кръвен тест!
Виж целия пост
# 45
Всичко е божа работа.
Но моето мнение е, че най-вероятно ще ти дойде. Аз бях със същиге симптоми само,че през април. Моя цикъл също е дълъг и симптомите ми бяха на браменна.
Все пак имам вече 1 дете на 4 год и 1/2, и съм била бременна.
Не го мисли, пази се и остави всичко в Божиите ръце.
Всичко ще е наред. Бъди спокойна, и то ще си дойде.
Не губи вярата само.
Ще чакам да пишеш как се развиват събитията.
здравейте момичета, и аз  да кажа мойта болка. Средната дължина на МЦ ми е 29 дни, но аз се "радвам" на нередовен цикъл -  от 29 до   41 дни(случи се само веднъж до сега). И така този месец около 29 ден на МЦ имах всички симптоми, че ще ми дойде, но не ми дойде, на 33 ден си направих тест "-", другия ден ходих на лекар, тя ми каза, че всичко е наред и скоро щяло да ми дойде, защото лигавицата е удебелена, но минаха още 6 дни и аз не издържах и пак си направих тест и съответно резултата беше "-".  но за сега все още цикъла не ми е дошъл . Незнам да ли съм бременна или просто ще запиша пореден рекорд в закъснението . Решила съм да изчакам да стане 50 ден( 2-седмично закъснение ) и тогава да отида пак на лекар и да си направя нов тест. Вие какво ще кажете- дали има шанс да съм бременна!?
ПП. За съжаление няма къде да си направя кръвен тест!
Виж целия пост
# 46
Мн благодаря за отговора, и аз си мисля, че ще ми дойде! БТ взе да пада и вече е 36.7 . Предполага, че до ден-два ще дойде гадната лелка Sad .

Все пак ще пиша като видя крайния резултат!
Виж целия пост
# 47
Какво стана с авторката?  Дали е бременна?
Виж целия пост
# 48
Джули , къде  си? Чакаме да чуем какво се случва с теб! Дано да се похвалиш Simple Smile
Виж целия пост
# 49
тук е авторката .не сам ходила още на ултра звук защото искам да е моята позната, а тя е на работа 4ак в неделя.предполагам 4е в понеделник 6те имам новини хем аз да се успокоя хем и на вас да кажа
Виж целия пост
# 50
djula, стискаме ти палци доки да ти даде повод за радост, да дойдеш да се похвалиш и после да не забравяш да минаваш с вирусчета да ни ръсиш!!!  fingerscrossed  fingerscrossed  fingerscrossed  newsm17
Виж целия пост
# 51
минаваш с вирусчета да ни ръсиш!!!                                                                                                                                                   kakvo ozna4ava tova ?           
Виж целия пост
# 52
минаваш с вирусчета да ни ръсиш!!!                                                                                                                                                   kakvo ozna4ava tova ?           
Това си е закачка м/у пишещите в Искам бебе. Wink Забременелите вече момичета минават да ни "ръснат с бремелинските вирусчета" за късмет! babydust7
Виж целия пост
# 53
sled 15 dnevno zakasnenie dnes mi doide M  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45
Егати гадното! Пфу!
Виж целия пост
# 54
оф аз цикъл няма вече 2-ри месец -доктора вика нищо ти няма необяснимо хормонално разтройство Tired newsm45
Виж целия пост
# 55
оф аз цикъл няма вече 2-ри месец -доктора вика нищо ти няма необяснимо хормонално разтройство Tired newsm45
Това ми звучи като обяснение, което са давали началото на миналия век.. смени си гинеколога... Да нямаш 2 месеца цикъл и да ти каже, че ти няма нищо...  newsm78 не мисля, че заслужава да се върнеш вече при него! Колко дневен по принцип ти е цикъла?
Джула, ами нещо излседвала ли си? Хормони някакви? Твоя цикъл колко дни е? Не може да няма отговор след хормонални излседвания в точните дни на цикъла... тия неща вместо във форума ги обяснявайте на достатъчно кадърен гинеколог и вярвам, че резултатите няма да закъснеят. Ако трябва се консултирайте дори с 2ма-3ма!
Виж целия пост
# 56
имам най нередовния цикъл на света(30,40 ),утре отивам пак при същия доктор и ако не  smile3512 smile3512 smile3512ми пусне някакви изследвания ще го тресна по главата с нещо и ще си тръгна.

п.п Буболече давам ти моята онлай награда smile3525 smile3525 smile3525 в много теми те засичам и виждам как се опитваш да помогнеш на момичета .....радвам се ,че има хора като теб
...
Виж целия пост
# 57
Отиди... не ги разбирам хормоните, но знам, че се пускат на определени дни от цикъла. Но според мен и второ мнение ще ти трябва.. като гледам до сега как се е отнасял...  Не знам от къде си, но тук момичетата могат да ти дадат мнение за добри лекари, аз знам само за Стара Загора Simple Smile
Няма нужда от награди бях спряла да пиша уж ама сега се усещам, че май прекалявам.. повечето го приемат като заяждане... както и да е
Виж целия пост
# 58
Само не ми се стряскай, миличка... който държи да разбере какво му е, изчаква подходящия момент, намира време и средства и когато може отива в най-близкия град да се прегледа или да направи нужните изследвания. Това все пак е здраве и още повече, че от това зависи живота на бъдещото ти детенце... не мислиш ли, че малко е тъпо да ми се караш тука, докато аз видиш ли се опитвам да ти дам съвет как да си помогнеш? Успокой топката сега и помисли къде да идеш да се прегледаш, защото наистина не е шега работа. И аз не всеки път имам пари за доктори, но имам ли ги отивам веднага и намирам начин да разбера час по-скоро, защото... ИМА ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ТИ СЕ СЛУЧВА.. не знам как да ти го обясня. Но ти си знаеш.. аз се отказвам да ти обяснявам, защото като иска да разбере човек - разбира и от веднъж
Виж целия пост
# 59
pomo6t macki svekito nali e ako6erka i e v 4as s ne6tata mi izrasi sega za6toto mi e na gosti 4e 15 dnevnoto zakasnenie si bilo sigorno ot smqnata na klimata koito za smqnata na klimata se slu4i predi 3 meseca i zatova mi zakasnqlo.sega sam bila v menzis i mqmalo smisal da me poglejda lekar a M mi e s krav pqdko ima sasireci i povereto sa par4enca lato sasireci no beli i mi kazva 4e nqmalo smisal ot lekar.bqsna saaaaammmmmmmm.ako be6e ne6to normalno koeto mi se slu4va ot 11 god nqma6e da obarna vnimanie i nakraq tq i sin4eto i se obra6tat i mi kazvat 4e sam iskala da im kaja 4e sam razbirala pove4e ot 1 ako6erka.a nedaise boje stane ne6to s mene sled 5 god i 6te mara 6te im kaja 4e e ot smqnata na klimata i 4e e normalno
Виж целия пост
# 60
Ох, моля те, няма ли начин да пишеш на кирилица?

Отиди си на лекар - това е моето мнение. Това, че свекърва ти е акушерка и ти е казала нещо, не означава, че трябва 100% да е права. Нали така? Тя да не ходи с ехографа в дамската си чанта? Или може би хормоналните тестове????  newsm78 Все пак, големи хора сме, сами носим отговорност за здравето си.
Виж целия пост
# 61
Ох, моля те, няма ли начин да пишеш на кирилица?

Отиди си на лекар - това е моето мнение. Това, че свекърва ти е акушерка и ти е казала нещо, не означава, че трябва 100% да е права. Нали така? Тя да не ходи с ехографа в дамската си чанта? Или може би хормоналните тестове????  newsm78 Все пак, големи хора сме, сами носим отговорност за здравето си.

Ако, кажеш вече, че и тя се заяжда и че нямаш възможност...  smile3511 smile3514 doh
Ако не можеш да отидеш на лекар то и ние по ниаккъв начин не можем да ти помогнем.. направо вече не виждам смисъл от тая тема... ако се държиш така. Първо изтри предните си мнения... сега пак само се оплакваш без всъщност да правиш каквото и да е за здравето си. ОТИДИ НА ЛЕКАР .... не знам на какъв език ще го разбереш  newsm78 ooooh!
Виж целия пост
# 62
Djula,форумът не е лекар.И не пише рецепти.Ако просто искаш да споделиш с нас натрупана емоция-добре,ние сме насреща Peace Личните съобщения са един добър начин за тази цел.
Виж целия пост
# 63
дЖУЛИЯ  не виждам как да ти помогнем относно последния ти пост .... newsm78 иначе съжалявам за това че този месец  не  се сбъдна мечтата ти да си бременна .
Пожелавам ти скоро да ти се случи !  Hug
Виж целия пост
# 64
tazigodina 6te sum aku6erka.i iskam pove4e ne6ta da nau4a po tazi profesiq.ako mogete mi kagete kade da vlezna
Виж целия пост
# 65
 #Shocked
Виж целия пост
# 66
tazigodina 6te sum aku6erka.i iskam pove4e ne6ta da nau4a po tazi profesiq.ako mogete mi kagete kade da vlezna
Попитай чичо ГУГЪЛ newsm53
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия