Къде ще водите децата на 1ви юни?

  • 1 440
  • 28
Чудя се къде да заведа децата на 1ви юни и гледам, че в Практикер ще има състезание с колела от 12 часа.

Били ли сте предишни години там и дали е интересно????........

Пишеше, че ще има готини награди за децата. Ако някой има друга идея да каже  Embarassed

А ако някой ще ходи в Практикер, моля ви се пишете. Целувки Crazy Crazy  bouquet
Виж целия пост
# 1
Ние сме малки, не разбира, но смятам да го повозим на корабче Laughing
Виж целия пост
# 2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=297642.0

Виж целия пост
# 3
veni9   изпревари, ме тъкмо щях да добавя, че има такава тема в "нашите деца" Laughing
Виж целия пост
# 4
veni9   изпревари, ме тъкмо щях да добавя, че има такава тема в "нашите деца" Laughing
Simple Smile Peace
Аз понеже съм отговорила там и реших да не се повтарям, а и има идеи, за софийските мами предимно, които за съжаление не са ми в помощ.
Виж целия пост
# 5
В зоологическата градина от 11.00 до 13.30 ще има организиран празник,доколкото разбрах,подходящ и за малки и за по-големи деца.Организират го сп."Моето дете" и "National geographic-kids".
Виж целия пост
# 6
Вкъщи. Далеч от тълпите!
Виж целия пост
# 7
Лелее, незнаех, че има такава тема на друго място...Веднага отивам  Embarassed
Виж целия пост
# 8
днес чух по радиото, че ще има организирани различни забавни игри при езерото Ариана. началото е 11ч. мисля там да заведем малката, защото разбрах, че ще има и понита и ми се иска да я кача на едно ако има такава услуга.
Виж целия пост
# 9
При нас май няма да има нищо, освен ежегодните люлки и влакчета... То и бебо не разбира, но на мен не ми пречи да идем...  Grinning
Виж целия пост
# 10
Още не съм мислила, но идеята за зоологическата градина е много добра. Може и ние да отидем там или ще отидем в някой парк.
Виж целия пост
# 11
Ще я водя в парка , ще я возя на всички люлки , който си пожелае и ще и  купя една голяма кукла със сини очи. Grinning
Много си обичам малката шефка и това ще е ден , в който безропотно ще и изпълня всичките желания ! но само в този  Wink
Виж целия пост
# 12
Сигурно в зоологическата и после следобед - на дълга разходка в парка.
Виж целия пост
# 13
Моето дете е още малко и нищо няма да разбере, така че едва ли ще правим нещо специално. Simple Smile
Виж целия пост
# 14
В гората, далеч от хората.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия