Хотел "Калина" - с. Говедарци

  • 3 211
  • 4
Момичета .... Моля за малко помощ и съвет...

Ще ходим с колеги на teambilding ... Разглеждах всички възможни варианти - и се спряхме на хотел Калина.

Вие имате ли отзиви за този хотел?!
Впечатления?!
Някакви интересни места в близост?!
Въобще всякаква информация ще ми е полезна.
Виж целия пост
# 1
Имаше друга тема за хотелите в с.Говедарци, където отзивите за този хотел никак не бяха добри. През зимата и аз търсех хотел в това село и от форума се спрях на хотел "Джамбазки". Ходихме, хареса ни. Другия хубав хотел там е "Крушарска къща". Интересни места наблизо - то през зимата интересни са пистите, ама през лятото... не знам. Наблизо са Мальовица и Боровец, Паничище, ама то зависи кое точно ще ви е интересно на вас. Ако те интересува нещо друго - питай.
Виж целия пост
# 2
Имаше друга тема за хотелите в с.Говедарци, където отзивите за този хотел никак не бяха добри. През зимата и аз търсех хотел в това село и от форума се спрях на хотел "Джамбазки". Ходихме, хареса ни. Другия хубав хотел там е "Крушарска къща". Интересни места наблизо - то през зимата интересни са пистите, ама през лятото... не знам. Наблизо са Мальовица и Боровец, Паничище, ама то зависи кое точно ще ви е интересно на вас. Ако те интересува нещо друго - питай.


Охххх.... Вече е твърде късно - резервирахме преди и там да се изчерпат местата Sad...
Прочетох хубави неща за хотел Калина на Копривщица и затова реших, че тази Калина ще е хубава Sad.....

Ще пиша впечатления след 7-ми юни Sad.

Дано да е хубаво, че не е за мен, а за колеги ....
Виж целия пост
# 3
за мен хотела е кофти, но за семейна почивка, за тийм билдинг си е ок.
Виж целия пост
# 4
Ох,сори че чак сега видях темата.
Кофти хотел.
Бяхме там на тийм билдинг и затова не става. ooooh!
Стаите малки и тесни,скърцащи и ужасно стръмни стълби.
Миришеше на влага и мухъл.
Имаше и проблем с топлата вода.
Иначе пък готвят вкусно. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия