кредитна карта с малко доходи

  • 2 888
  • 24
Дано не бъркам раздела  темата Embarassed ,накратко моля  за съвет -имам доходи ,но не са доказани мога да докажа само 170 лева а искам да си взема кредитна карта  за да си пазарувам от ягодка и други онлайн магазини без посредници.Посъветвайте ме с коя банка имам най голям шанс.Мерси предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Дори да ти откажат кредитна, винаги можеш да пазаруваш с дебитна карта.
Виж целия пост
# 2
ПИБ Peace Ама не казвай, че пишеш в бг мамма Joy
Виж целия пост
# 3
С въпросните 170 лв. деклариран доход просто нямаш шанс /че те ако даваха така лесно кредити, щяха и на майките в майчинство да дават, пък те вземат цели 220 лв.  Crazy/...
Защо не пробваш да си легализираш и другите доходи или те са от сенчест бизнес?
Виж целия пост
# 4
 Е вярно трудно дават кредити ама аз искам само 500 лева тъй като съм преценила ,че мога без проблем да си ги плащам не искам карта с 10 бона все пак newsm78
 Под други доходи имах предвид тези  на съпруга ми- съвсем легалната му заплата 700 лева  обаче не ми ги признават за доход ,искат лично мой доход а аз имам само  въпросните 170  За съжаление нямам други доходи било то и сенчести ,облачни, слънчеви и тн  Joy
Явно нямам друг избор и ще пробвам с друга дебитна нова , че моята е на ОББ а с нея нищо не мога да пазарувам в нета newsm78


Виж целия пост
# 5
Не знам за другите банки, но към дебитната карта на ДСК могат да ти издадат виртуална кредитна карта - перфектна е за онлайн пазаруване, по всяко време можеш да прехвърляш пари от дебитната си карта и обрато от компютъра си, и не е нужно доказване на никакви доходи, защото реално харчиш собствените си пари, а не някакъв кредит.
Виж целия пост
# 6
Jarrita, това звучи екстра, ще проверя   още утре ,може пък да се получи.Мерси  bouquet
Виж целия пост
# 7
Препоръчвам ти да не взимаш сертификат за компютъра си - по този начин трансакциите ще са ограничени само между твоите сметки - малко неудобство, но пък ще си сигурна, че никой няма да ти хакне компютъра и да източи парите на някоя своя сметка.
Виж целия пост
# 8
Единият вариант е да си вземеш Виза Електрон, която си е дебитна карта, но върви в почти всички сайтове.
Другият е, да си поръчаш кредитна карта тип дебитна. За нея не се изискват никакви доходи, тя си е дебитна карта (каквото внесеш, това си харчиш). Мисля, че всички банки я предлагат. Питай обаче за годишните такси, защото някъде са доста солени.
В Райфайзенбанк май бяха най- изгодни.
Виж целия пост
# 9
Ето сравнителна таблица за Виза електрон издавани от различни банки тук! . Това е от сайт за залози на спорт, но може да се направи сравнение между различните карти и за други случаи.
Виж целия пост
# 10
Страшна глупост е да имаш кредитна карта. И то при този доход. Кредитния ти лимит сигурно ще е 300 лева.
Преди години имах кредит кард в Хеброс. Закрих я - вноски, лихви..

Другият е, да си поръчаш кредитна карта тип дебитна.

 tooth
Виж целия пост
# 11
Страшна глупост е да имаш кредитна карта. И то при този доход. Кредитния ти лимит сигурно ще е 300 лева.
Преди години имах кредит кард в Хеброс. Закрих я - вноски, лихви..

Другият е, да си поръчаш кредитна карта тип дебитна.

 tooth

Кое те учуди толкова много, не разбрах? newsm78
Ако искаш да пазаруваш по Интернет, има някои сайтове, които приемат само кредитни карти ( дори и Виза електрон не вървят). При положение, че нямаш доход и няма да ти отпуснат стандартна кредитна карта, това е идеален вариант. Банката, в която аз работя отпуска точно такъв вид карти. Таксата обаче е 39 лв. на година. Някой тук във форума беше писал за  Райфайзен, че годишната такса е минимална.
На теб може и да ти се вижда смешно, но има хора, които или не могат или не искат чиста кредитна карта.
Виж целия пост
# 12
А някой знае ли каква е тази практика на ДСК да изпращат кредитна карта с името ти и договор към нея, който да подпишеш и да отидеш в банката, за да активират картата. Честно казано това ме смущава, защото една съфорумка преди време беше писала как при неползвана карта са я накарали да си плати годишната такса. В нейния случай картата е била бонус към теглен кредит /дори не била откъсната от листа с който я дават/, а тук е издадена на дългогодишен клиент просто ей така! Утре ще се разправям в банката, но не ви ли се струва странно?
Виж целия пост
# 13
В момента, в който подпишеш договора, картата става твоя собственост и дължиш годишна такса, независимо дали я ползваш или не.
Четете си договорите!
Единствено за картите на Райфайзен знам, че започва да тече месечна такса ( те нямат годишна), едва след първата транзакция.
Виж целия пост
# 14
Добре де, а защо я изпращат на хора, които не са я заявили?!? Аз това питам. Ако някой знае, моля да ми каже.  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия