И при вашите деца ли е така?

  • 2 037
  • 35
От известно време, всъщност от как се стопли времето забелязвам, че краката на дъщеря ми, особено от колената надолу са целите в синки. Синка до синка. То разбирам, че не застават и се удрят и падат, но нормално ли е да има толкова синки?
Виж целия пост
# 1
Да, и при моето е тъй.  Grinning
Виж целия пост
# 2
Нормално е.
Откакто е проходил синът ми, краката му все са в синини.
Виж целия пост
# 3
Да,  и на моя син от коленете надолу е в синки, драскотини и ожулвания, но деца........играят, падат, стават, нормален  етап от развитието им.  Wink
Виж целия пост
# 4
И моето дете е цялото в синки.Нормално е.Тя не се спира,пада,удря се и става.
Виж целия пост
# 5
Нормално е.
Откакто е проходил синът ми, краката му все са в синини.

 Peace
Същата работа
Виж целия пост
# 6
Нормално е да е така. То аз където не падам като нея имам доста синки по краката, та тя  няма да има. А може и просто някои да са по-склонни към образуване на синки ( като мен, например- малко да се докосна до нещо по-остро( като ръба на бюрото,например, и веднага ми излиза синка).
Виж целия пост
# 7
Мислех, че като пораснат малко ще се оправят, но положението става все по- зле!
Виж целия пост
# 8
Само днес докато го заведа в градината се удари 2 пъти за 15 минути. При това сам, без да е играл с други деца. И моят е все в рани и синки, особено през лятото.
Виж целия пост
# 9
И пре нас е така, особено при Криси Peace
Виж целия пост
# 10
 При мойта дъщеря това е целогодишно, няма лято, няма зима.Тя е много слаба и почти всяко удряне й прави синини и цицини.Ако не беше такъв заплес, би си спестила повече от половината наранявания.
Виж целия пост
# 11
 Peaceи ние сме в отбора със синките.
Виж целия пост
# 12
Peaceи ние сме в отбора със синките.
yes thumbsup
Виж целия пост
# 13
Дъщеря ми е на 5г. и целите й крачета са в синки, предполагам е нормално.
Виж целия пост
# 14
Така е и при нас Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия