70 дни от раждането още прокървявам -нормално ли е?

  • 729
  • 9
Незнам дали е нормално, ходих на редовния преглед след раждането всичко ок., но продължавам да кървя през 4-5 дни по малко , дали не е защото съм родила секцио?
Виж целия пост
# 1
Без да съм лекар, ми се струва, че това е прекомерно дълъг период за следродилно кървене, дори и да е отвреме на време и по малко. Доколкото знам, до 1 месец е нормално. Най-добре е да отидеш на лекар да те прегледат. Сигурно ще те питат прокървяването дали не следва след спорт, секс и подобни.
Като страничен ефект, може да си станала и анемична от продължителната загуба на кръв, провери.
Виж целия пост
# 2
По-добре се прегледай! Дано да няма нищо тревожно  Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Не не е нормално.
Аз също съм родила секцио, спрях да кървя още на 30тия ден.
Виж целия пост
# 4
Аз родих нормално и кървих до 50-52 ден имаш и болки. Оказа се че са заравили част от плацентата и конце на външните шевове. Кюртираха ме отново и всичко се оправи.
ПО-ДОБРЕ СЕ КОНСУЛТИРАЙ ПАК С ЛЕКАР, ако трябва го смени.
Виж целия пост
# 5
Аз бях секцио и кървих 20 дена, при жените родили така ми се струва, че дори е по-кратко от нормално родилите. Иди на лекар!
Виж целия пост
# 6
Аз бях секцио и кървих 20 дена, при жените родили така ми се струва, че дори е по-кратко от нормално родилите. Иди на лекар!

И аз знам, че кървенето след секцио е по-кратко. Аз кървих някъде до 30- ия ден, после пък ми дойде, та малко дълго стана, но най-добре се прегледай.
Виж целия пост
# 7
Май не е нормално Thinking
и аз родих със секцио и почти не кървя вече
Виж целия пост
# 8
Аз също родих със секцио и имах кървене до към 30 ден. Струва ми се, че 70 дни след раждане да имаш кървене, не е редно  newsm78 Консултирай се с гинеколог, ако трябва отиди при друг лекар. Стискам палци всичко да е наред.
Виж целия пост
# 9
Мамита, ма ходих на лекар и ми каза че съм ок. -матката само още не се била свила ,но било нормално , пък и не е обилно нещо само ме поцапва по капчици, уффф истината е че никак не ми се ходи пак да ме бърникат  Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия