Бебето ми почина в АГО Севлиево

  • 7 685
  • 24
Здравейте! Бях чувала много добри отзиви за д-р Дончев от АГО Севлиево и реших да му се доверя. За съжаление, оказа се, че точно поради лекарска грешка моето момиченце почина само  един ден след раждането. Раждането беше ужасно.Но това го понасяш и си най-щастливата мама, след като гушнеш малкото човече. За жалост аз го гушнах само веднъж-дадоха ми го в 9 часа сутринта, а в 12 вече го откараха в Габрово, после в Плевен, където почина през нощта. Беше ужасно. А най-ужасното е, че до този момент никой от лекарския екип не беше разбрал, че бебто ми е увредено при раждането е спешно трябва да бъдат взети необходимите мерки. След самото раждане всички твърдяха, че бебето ми е абсолютно здраво.  Нямам думи. Ужасно е. Не пожелавам на никой да се случи нещо подобно и да попадне на подобен лекарски екип.
Виж целия пост
# 1
няма думи, които да се кажат в такава ситуация
ужасно съжалявам за това, което се е случило
единствено сега трябва да се държиш, да бъдеш силна в името на сегашните ти /ако имаш такива/ или бъдещи дечица /които сигурна съм, че непременно ще имаш/.
дръж се и не се отчайвай, Господ си знае работата.
Виж целия пост
# 2
Думи нямам и каквото и да напиша ще  е тъпо CryСилно те прегръщам и се моля малката душица да е на едно по-добро място!
Почивай в мир малко ангелче Praynig
Виж целия пост
# 3
 Hug те силно думите са лзлишни в този момент
 Flowers Rose Flowers Rose за малкото ангелче. нека почива в мир.
 smile3518 smile3518  днес точно писах , че неискам нови съфорумки в тези теми.Не е чесно!
Виж целия пост
# 4
Много благодаря на всички за съпричастността и милите думи. Повярвайте ми, в такъв тежък момент е много важно да имаш близки хора до себе си, с които да споделяш болката. Благодаря ви. Много ми е ценна вашата подкрепа.
Виж целия пост
# 5
 smile3514 Отново ли пак лекарска грешка. Нямам думи.Съжалявам че си една от нас .Плача с теб  Cry
 Flowers Rose Flowers Rose за твоето ангелче
Виж целия пост
# 6
Мимка, и тук да си кажа - втрещена съм от това,че за пореден път доктор е причинил нечия смърт.  Cry Съжалявам за това, че и и ти минавш през този ад, мило майче. В здравния форум има тема за докторите, причинили смърт поради безхаберие или некомпотентност. В случай, че искаш да споделиш повече.
А иначе - винаги, когато имаш нужда да поговориш - пиши ни. Тук сме се научили да си бъдем подкрепа и опора в най-страшните мигове. Понякога олеква просто да споделиш, да поплачеш, да намериш другарско рамо и протегната ръка... Насреща сме, мило майче.  Hug
Виж целия пост
# 7
Миличка Мима  Cry , съжалявам, че си тук, каквото и да кажа - болката ще си остане, но поне не си сама  Hug споделяй всеки път когато имаш нужда, тук ще намериш разбиране и подкрепа каквато на малко други места ще срещнеш, а това прави дните малко по-леки...
 Flowers Rose Flowers Rose - за твоето ангелче, вярвам, че е не по-хубаво място и е добре...
Виж целия пост
# 8
Мима, дано някога успееш да стъпиш на краката си. Дано успееш да се довериш на бяла престилка.  Hug
Съжалявам много за трагедията, която те е сполетяла.  Cry
Виж целия пост
# 9
Всички които пишем тук сме минали по този кошмарен път . Именно затова можем да  разберем болката ти.  Пиши и споделяй .Тук ще срещнеш сродни души и поне за малко ще ти олекне. В моя най -труден момент момичетата от форума бяха тези които ми вдъхнаха сили и кураж. Разбрах че не съм единствена.Толкова много съжалявам за това което ти се е случило и недоумявам докога ????? Hug
Виж целия пост
# 10
Мима много се надявах в нашите редици скоро да няма нови попълнения Cry
Пиши тук винаги когато имаш нужда Hug
съжалявам......
Виж целия пост
# 11
Незная какво да ти кажа...Самата аз още не съм приела случилото се с моето момиченце...
Само мога да  кажа,че толкова съжалявам,че ти идваш тук,при нас...Толкова много!
Виж целия пост
# 12
И аз съжалявам за огромната ти загуба мило маиче  Cry
Виж целия пост
# 13
Мими, съжалявам много за загубата ти. Наистина е ужасно, но всички тук сме жертви на лекарска небрежност, било то преди или след раждането. При мен взеха всички мерки и пак не можаха да спасят бебчето. Сега, след като мина малко време, макар че ми е много мъчно, си мисля какъв ли живот щеше да живее с увреждане и как щяха да се чувстват всички наоколо. И като че ли се успокоявам, че си спести мъките. Не знам дали това може да е някакво успокоение, особено толкова скоро след случилото се.
Виж целия пост
# 14
Мойте най-искрени съболезнования. Скърбя с теб.
Знам, че няма думи, които да те утешат. Прегръщам те. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия