За Нестле Джуниър-дали е просто с нова опаковка?

  • 721
  • 10
В Била има това мляко с нова, различна опаковка. Никой от персонала не можа да ми отговори, дали просто са сменили вида на кутията или е нов вид мляко. Освен това имаше снимка на ново мляко за след 2 год. Доколкото съм информирана Нестле Джуниър досега се е внасяло само под една форма- за след 1 год.
/Извинете ако вече се е писало по тази тема!/
Виж целия пост
# 1
Сравни съдържанието и ще разбереш дали е ново или с нова опаковка. А в Гърция има мляко за деца над 2 г на Нестле, но не е сухо. Нов асортимент ще е, явно. А. и тук не е Джуниър, а НАН 3, новото може да е НАН 4  Joy
Виж целия пост
# 2
Да-вече ще бъде така:Нестле за след 1 годинка и за след 2 години.От няколко дена е внос в Бг.Дано децата ни да не правят разлика.
Виж целия пост
# 3
Сравни съдържанието Peace
Виж целия пост
# 4
Има разлика в съдържанието!
Виж целия пост
# 5
Има разлика в съдържанието!

Щом има разлика е ново мляко. Дано е по-добро.
Виж целия пост
# 6
Дъщеря ми си докарваше запек от Нестле Джуниър-а.Чудя се щом има разлика в съдържанието новата версия дали ще й влияе по-добре newsm78 А цените "променени" ли са и те Money
Виж целия пост
# 7
Брат ми е търговски представител на Нестле. Та той донесе още преди седмици на Калоян по едно мляко от двете нови. Всъщност разликата е, че след проучвания са решили да разделят млякото на две - за 1 годинка и за след 2 годинки заради специфичните нужди на децата.
Виж целия пост
# 8
А цената нова ли е? То какво ли не поскъпна, та млякото ли... Дано дечицата приемат лесно новия вкус.
Виж целия пост
# 9
В момента в Била е на промоция- 2 кутии за 15 и нещо + подарък шише за течности, така че засега не е по-скъпо.
Виж целия пост
# 10
пуснете снимка на новата опаковка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия