Мнение за ютия парогенератор ?

  • 2 998
  • 3
Тъй като имам две ютии, но нещо и двете издават багажа, и от много чудене каква да си купя, взех да се замислям за тези, които са с парогенератор.

Моля, ако някой е ползвал да даде съвет, каква да бъде, марка, какво трябва да се гледа и т.н.

И най-важното, с какво е по-различна от обикновената ютия и има ли някакви предимства.

Виж целия пост
# 1
На мен не ми хареса и я подарих. Парогенератора не може да се сложи в гнездото за ютие на дъската за гладене, трябва да му търсиш място. Освен това има шнурче от парогенератора към ютията и не е много дълго - ограничава ти периметъра на действия. Моят скапан модел работеше с парата само ако е постоянно натиснато копчето, иначе си беше обикновена ел. ютия. С една дума - минавка. Скоро си взех от обикновените Ровента Адвансър - с двойно повече дупчици за излизане на парата и съм доволна. Глади перфектно.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти за отговора   bouquet

И аз снощи взех да се чудя, къде ще я слагам (ако я купя). Мислих си, че са много по-мощни и с повече ударна пара, но като се зачетох след това в характеристиките на ютиите, видях, че има обикновенни с повече ударна пара, така че най-накрая ще си взема обикновенна ютия с хубави параметри .  Мислих, че е нещо по-специално, но както чета излиза че нямат предимства, само цената където им е по-висока. Днес ще одида да поразгледам и евентуално да купя някаква. На място ще реша каква, но този вариянт май взе да отпада.
Виж целия пост
# 3
моята се счупи нещо като наливах в резервоара вода и повече не проработи, а е скъпа. Сега пак съм на обикновена ютия. Иначе са си хубави на светлинни години са от обикновените ютии, но не съм имала късмет.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия