Подарък за 2 год. момиченце?

  • 661
  • 7
Знам, че е поредната банална тема, но
имаме Рожден ден и на питанията на баби, лели, чичовци за подарък не знам какво да отговоря!
Има "забрана" за дрехи, но нищо не ми ражда ума.
Дайте идеи към какво проявяват интерес дечицата Ви на тази възраст
Виж целия пост
# 1
Книжки, неща за рисуване/оцветяване, колело, кукли, игри разни с кубчета или строители - това се сетих. А дрешки можеш да поръчаш, но по-големи, ако не измислиш нищо друго.
Виж целия пост
# 2
Може и някоя плюшена играчка. Те се впечатляват от големите играчки.
Виж целия пост
# 3
Бебешката серия на Lego-Duplo.Много полезно и здраво
Виж целия пост
# 4
кухня  Peace.има какви ли не модели  Laughing.ние взехме за 1 юни и за сега се занимава доста  Wink
Виж целия пост
# 5
Преди седмица бяхме на кръщене на едно 2-годишно момиченце. И аз много се чудих какво да взема. Реших, че няма да се радва на дрешки и се насочих към играчките. Купих бебе с розово боди, гърне, биберон, прибори за хранене и дрешки за преобличане. Сигурно ги има по всички магазини за играчки. Струват към 40 лв. И аз се притеснявах, дали детето ще си хареса подаръка, но когато и го подарихме, малката гушна бебето и не обърна внимание на другите гости, които и подаряваха какво ли не. Останах много доволна от избора си. Успех ти желая.  bouquet
Виж целия пост
# 6
Ходихме минали я   месец-купихме  дрехи (винаги са необходими) и кухня. Детенце много се радва на всичко  Peace
Виж целия пост
# 7
Ние купихме 1 голям подарък /комплект за кукли/, а на другите казах да й дадат пари. Приятелите ни донесоха дрехи, каквито аз си поръчах. И всичко е използвано вече  Mr. Green.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия