"Ян Бибиян" и "Незабравка"

  • 586
  • 5
Знам, че има много теми, но не мога да намеря кой знае какви мнения. Моля, на някой ако децата посещават тези градини в Младост да кажат мнение. Чела съм за Ян Бибиян че има разни групи с гадни лелки, дето само крещят, поне как се казва тази лелка, ако отида да се информирам в коя група ще бъдат да знам какво да правя. Много ще се радвам ако някой ми даде информация актуална   Praynig
Много много благодаря предварително Hug
Виж целия пост
# 1
и аз ще съм благодарна,особено за Ян Бибиян  Hug засега за нея бях чела само хубави неща  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
За "Незабравка" мога да кажа, която всъщност се казва "Щастие". Не знам защо в сайта е "Незабравка"  newsm78 Голямата ми дъщеря беше там от ясла до вчера-завършване на предучилищна. Сега и малката е приета там. В яслата явно ще има промени, защото гледам, че търсят помощник-възпитател. Всъщност за яслата или за градината питаш? Г-жите на Констанца ще поемат от следващата година едната 1гр.(общо две ще са)-най-добрите са. Много ми е мъчно, че няма да сме при тях вече. А леля Надя е най-търпеливата според мен, като имам предвид, че Констанца не беше най-лесната.
Виж целия пост
# 3
Голямата ми е приета там, т.е. детска 1 гр.
Малката пък е в Ян Бибиян ясла, и незнам какво да правя, но определено не ми се ще да са ми разделени и незнам за коя от двете да се боря. Но пък малката изобщо няма шанс за яслата там, дори не е в чакащите
Виж целия пост
# 4
Ако сте 1гр. при нашите г-жи, е много добър избор(71ОДЗ). Чак ще ви "завидя", ако я запишете. Малката ми няма да се падне при тях.
Виж целия пост
# 5
Бихте ли сподели ли и мнение за ОДЗ 19 Деница в МЛадост 2. Предварително благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия