До мамите на момченца!

  • 2 411
  • 52
Здравейте!

Моят син е почти на десет дена и вече съм луднала с това опикаване.Ден и нощ все е мокър и постоянно го преобличам.Сега ползвам памперс от 3 до 6 кг.,кажете ми моля ви се какви памперси да взема или  някакъв друг начин просто да спре да се опишква целия.Със сигурност има тема по въпроса,но не можах да открия нищо.То и не мога много да схвана как става с тази търсачка, ако трябва да бъда честна. Embarassed
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Сега с Ванко ползвам Хъджес и няма проблем Сменям го на всеки 3 часа.
Виж целия пост
# 2
И Велизар се опикаваше така, но той се роди 2.600 кг. и ни изписаха 2.400 от болницата.Аз също бях взела пелени на Памперс от 3 до 6 кг. и му бяха големи.Когато взехме от 2 до 5 кг. проблема се реши.
Виж целия пост
# 3
И аз търсих да взема памперси от 2 до 5 кг.,но в Била,Сани и други по малки магазинчета ми казаха,че вече най малките били от 3 до 6 кг.Не вярвам да няма от 2 до 5,но не мога да открия,а пък в болницата ми подариха един такъв памперс,който е доста по малък и с мрежичка от вътрешната страна.
Виж целия пост
# 4
Сменяй размерите и марките докато не улучиш.При нас беше почти същото,аз за себе си установих,че памперси с широка лепенка вършат по-добра работа.Успех!!!
Виж целия пост
# 5
Сменяй размерите и марките докато не улучиш.

Подкрепям   Peace и с хубав ластик   Peace
Виж целия пост
# 6
и за съм доволна от памперс!до сега не ми се е мокрил,ама пишлето му е на долу Laughing
Виж целия пост
# 7
Ползвах в началото най малкия размер на Памперс. След това Хъджис, Либеро, пак Памперс и т.н. Единствения начин е да пробваш различните марки и така да намерите най-добрата за вас. Моя съвет е да отидеш в аптека, където продават памперси по единично и да си купиш по 3-4 от различните видове. Така няма да ти се налага да взимаш големи пакети и ако не са подходящи за вас да се чудиш какво да ги правиш.
Виж целия пост
# 8
Потърси от по - малкия размер памперси. Аз имах същия проблем, когато минахме на размер от 3 - 6 кг. Идваха му големички и пропускаха непрекъснато.
Виж тук:

http://www.zabebeto.com/shop/product_info.php?cPath=42&produ … f7911a8026a848b77

http://www.nay-mag.com/product_info.php?cPath=8_110&products … 3163c768979644e79

Виж целия пост
# 9
Вземи Памперс 2-5 кг и мисля, че ще решиш проблема. Продават го във верига магазини Европа.
Виж целия пост
# 10
И ние в началото бяхме така Crazy

Сменяй размерите и марките докато не улучиш.
това е решението Peace
Виж целия пост
# 11
Аптеките в близост до родилните домове обикновено имат точно такива памперси- 2-5 кг. Моят син се роди едър и имах обратния проблем- докато изразходвам опаковката с малки памперси едва смогвах с дрешки- преобличах го след всяко кърмене целия, опикаваше се до якичката на блузката.  Laughing
Търси малки памперси в големите вериги магазини- Хит, Кауфланд... И излизат по-изгодно.
Виж целия пост
# 12
Смени марката, слагай пишлето надолу, не би трябвало да има проблем  Peace

ама пишлето ми е на долу Laughing

 rotfImao rotfImao rotfImao

 Hug

Виж целия пост
# 13
Моя и с най малкия размер от 2-5кг. се опикаваше, но като качи някой грам си мисля аз и спря да се опикава така(роди се 3.200кг.) Thinking.
Виж целия пост
# 14
Според мен няма значение от марка и размер в началото. Май всичките се опикават така. Аз нали не бях свикнала и в началото в чудо се видяхме. На първия преглед в къщи като дойде сестрата само докато и казах че имаме проблем и тя ме пита "Пикае през гърба ли Mr. Green", каза всички се оплакват от това. Но сравнително бързо се нормализираха нещата ( пак имаше няколко седмици, де).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия