Eдно въпросче ;o)

  • 1 094
  • 10
3дравейте всички, много искаме бебок(особено аz) ама неЩо момента не го уцелваме.Иz4етох доста литература по въпроса smile3529,но чертичките са една Cry та какво искам да питам: има ли билки,които помагат да се стимулира яйцеклетката,спермато3оидите и влакалиЩната среда? Toва 3а фолиевата киселина го прочетох,ама подкрепя ли тя цялата история по 3ачатието или само подпомага ра3витието на ембриона? newsm78 Лекарства не искам да в3емам и дори когато имам главоболие пия чай или zлатото в къЩи ми ра3трива слепоочиета newsm10
Виж целия пост
# 1
Фолиевата киселина допринася само за развитието на ембриона, няма връзка със забременяването! За  хапчета, билки и разните там - недей да пиеш такива неща!
Ако опитвате от скоро - спокойствието е лекарството за вас! Трудно е, но трябва да се опитате!
Ако опитвате от доста време - най-добре се консултирайте с доктор!
Виж целия пост
# 2
Подкрепям Манго. Ако опитвате от скоро хич, ама хич недей да пиеш билки, хапчета и т.н. (освен фолиевата).
Правете любов, а не "секс, защото трябва" Wink
Виж целия пост
# 3
Аз също смятам че фолиевата киселина само подпомага развитието на ембриона ,а не самото зачеване /моля поправете ме ако греша /и дори знам че тя трябва да си пие няколко месеца още преди да започнат опитите за бебе.
Вие от колко време опитвате ? Ако е от скоро защо се тревожиш?
Спокойно бебо ще си доиде когато си реши ! Flutter
Само не се притеснявай и моят съвет е като на момичетата писали преди мен - недей да пиеш нищо! Naughty
Успех Peace
И много спокойствие и обич! Laughing
Виж целия пост
# 4
А отколко време правите опити? И знаеш ли кога е овулацията ти?
Виж целия пост
# 5
A, ние опитваме от Коледа,но през този период се случиха доста неЩа  Closeизкарах голям бъбречен камък навръх нова година,на два пъти карах грип.та в тази редица беШе януари,февруари и март,през април развих мигрена.Май месец слава богу сам добре.През март имах голямо закаснение ама се слу4иха цяла поредица от почивни дни и не можах да си подсигуря теста Cry после трагна М ,но с страШни болки.ходих на лекар и ми казаха ,че сам ок.Това, което ме раzби е ,че каzа 4е може да съм имала много ранен аборт без да сам разбрала че сам била бременна newsm78      Хубавото е че вапреки всички приклюениа желанието 3а любов остава и може би се гуШкаме пове4е от преди  Crazy
Код:
Иначе овулацията ми е на 12 ти(много хубав ден- неделя;o))).Според календарите,които намерих в интернет от утре почват рисковите дни.Отделно си имам специален компютер ,които след тестове на урината изследва и запаметява промените при хормоните ми и по всяко време ми казва дали сам в рискови дни или не.той показва,че в момента сам в рисковите дни,но според упътването,първиа месец сте се показват повече  дни отколкото всъЩност са.Другият месец Ще се нормализира и Ще показва 8-12 рискови дни. Party
Това,което ми е интересно мога ли да подпомогна малките плувци да достигнат целта ?Mислех си да повлияя някакси да стана по хлъzгава(боже,какви ги говоря)  smile3506 МНОГО МЕРСИ ЗА ПОМОЩТА, МИЛИ ДАМИ
Виж целия пост
# 6
Цитат на: tedsan
..Това,което ми е интересно мога ли да подпомогна малките плувци да достигнат целта ?Mислех си да повлияя някакси да стана по хлъzгава(боже,какви ги говоря)  smile3506

Тедсан добре дошла при нас и дано скоро да ни се похвалиш ! Grinning

Иначе и аз съм на мнението на момичетата да не се вглеждаш и замисляш и да правите любов , а не бебета . Grinning
Но ето тема по въпроса ти .
Успех !  Grinning
Виж целия пост
# 7
Това с бъбреците не ми харесва. Дали ти пуснаха някакви изследвания /би трябвало/? Ако не са, поискай си - кръвна картина, урина. Те са много информативни на първо време. Ако има възпалителен процес в бъбреците или другаде - утайката ще е ускорена.
Един гинекологичен преглед и ултразвук също ще дадат някаква картина.
Не на последно място остава въпроса - ти как се чувстваш? Ако имаш оплаквания - веднага ги сподели със специалист. Ако те притеснява цервикалната слуз - имаше разни методи за подобряването й някйде в архива. Момичетата препоръчваха да се пие някакъв сироп.
Преди всичко - спокойна бъди. Ако си нервна и напрегната и очакваш да се случи нещо - ще увеличиш производството на хормона пролактин и той ще блокира овулацията. Затова и повечето жени съветват да сме спокойни /до колкото може/.
Това са само някои първоначални неща.
Успех.
Виж целия пост
# 8
Много благодаря,Морена. smile3525Веднага прочетох темата.Все едно аз съм я задала.
Ще поговоря с гинеколожката ми по въпроса.
Колкото до бъбреците добре са.Дори песъчинки не са останали.Изследванията са пуШка. newsm10
И досега не са ме притеснявали. Днес неЩо ме понаболяват яичниците(по точно яйчникът),ама внимавам да не се вманиячавам.Нали тез дни се завърта юнската рулетка при мене и стискайте палци newsm08
Виж целия пост
# 9
Tedsan, kakuv e tozi spezialen kompjutar i tezi riskovi dni? Kak se izchisljavat?
Виж целия пост
# 10
Здрасти Кристи. wavey Ами тука немкините са луднали по него.Казва се PERSONA.
По принцип е предназначен за предпазване, ама повечето го използват за обратната цел- семейно планиране.Има специални лентички за тестване на сутреШната урина, които се поставят в компютъра и той запаметява резултата.Компютърът сам ти казва кога трябва да се проведе нов тест.Първият месец се правят 16 теста,през следваЩите по 8. С таз джаджа се следят хормоните  в урината и кога има опасност от забременяване(червена лампичка) и кога няма нужда от предпазване(зелена лампичка)(аз го ползвам да определя кога е овулацията т.е. рисковите дни).
На мен сега ми е първият месец и "червените" дни са повече от нормалните,заЩото компютърът сега събира данните ми за хормоналната ми картина.През следваЩите месеци Ще намалеят от 6 до 12 дни.
Ами в обЩи линии това е един по модерен тест за овулация
Поздрави bye
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия