Цистит по време на бременност

  • 23 497
  • 21
От тази сутрин като ходя да пишкам усещам парене, като при цистит. Обадих се на док, но може да ме види чак утре вечерта, иначе ми каза да взема Ломексин мехлем, но като прочетох листовката не ми се струва да е подходящо, още повече че пише че не е препоръчително да се употребява по време на бременност.  Thinking
Та някоя от вас имала ли е по време на бременността цистит и какво е било лечението, което  са ви назначили.
Виж целия пост
# 1
Аз нямах цистит по време на бременността,но тъй като преди често ми се случваше и затова към 3-4 месец започнах да пия Неоренал профилактично и така до като родих.Неоренал-а е на билкова основа,така че няма проблем да се пие продължително време,даже е препоръчително! Peace
Виж целия пост
# 2
В 6 месец от бременността си аз също получих цистит. Доктора ми ме посъветва да пия Уринал, билков продукт с екстракт от червена боровинка.Много неприятен момент, на мен само това ми помогна.
Виж целия пост
# 3
rania, а колко време го пи Уринала
Виж целия пост
# 4
Също пих Неоренал и то многократно. Той не е лекарство и не си спомням да е имало някакво ограничение по отношение на периода и/или честотата му на приложение, но все пак трябва да се види какво пише в диплянката.
Виж целия пост
# 5
И аз пих Неоренал по време на бременността, когато ми се появи цистит. Този медикамент е много добър и облекчението идва много бързо.
Виж целия пост
# 6
През цялата си бременност пих Цистон  Peace Това са билкови таблетки и съм много доволна  Peace
Виж целия пост
# 7
През цялата си бременност пих Цистон  Peace Това са билкови таблетки и съм много доволна  Peace

 Peace
Виж целия пост
# 8
През цялата си бременност пих Цистон  Peace Това са билкови таблетки и съм много доволна  Peace

Ама и антибиотика не ми се размина Confused
Виж целия пост
# 9
Момичета мерси на всички за отговорите   bouquet
Виж целия пост
# 10
Направих цистит в 9ти месец ooooh! изписаха ми Неоренал Peace
Виж целия пост
# 11
rania, а колко време го пи Уринала
Аз имах бъбречна криза вследствие на цистит.. Докато отида на уролог моята докторка ми изписа Мечо грозде(съвсем безвредно за майката и детето), а после доктора(уролога) ми изписа даже и антибиотик.. Нямах никави проблеми. Неоренала също е безвреден, защото е на билкова основа..
Виж целия пост
# 12
И аз пих Неоренал по време на бременността, когато ми се появи цистит. Този медикамент е много добър и облекчението идва много бързо.
Peace
Виж целия пост
# 13
Сигурна ли си, че е цистит??? Може и да са някакви гъбички, което пак е често срещано явление по време на бременност и се усещат като парене...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
За съжаление и на мен ми се случи , и аз с надеждата , че ще ми мине , а и заради бебето не пих лекарства няколко дни. И накрая вдигнах температура и се наложи да пия антибиотик.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия