Колко често миете косата си?

  • 3 365
  • 101
Това ми е въпроса.Моята я мия през ден.Чувствам се ужасно некомфортно дори и да ми е леко омазнена в корените.И понеже съм чувала доста различни мнения по въпроса ,се обръщам към вас.Някои казват че 2 пъти в седмицата е достатъчно, но не можа да си представя дори един ден да ходи с мръсна коса(дори и вързана на опашка).Мисля че въздуха в София е достатъчно мръсен и наред с кожата, това се отразява и на косата.Най-вече ако се ползват гел, пяна или лак, които задържат цялата мърсотия.Какво мислите вие? newsm78
Виж целия пост
# 1
2 максимум 3 пъти седмично.Лятото по- често.Моята е мазна в корените суха в крайщата
Виж целия пост
# 2
2 пъти седмично!
Виж целия пост
# 3
Всеки ден.
Виж целия пост
# 4
2 максимум 3 пъти седмично.Лятото по- често.Моята е мазна в корените суха в крайщата
Peace
Виж целия пост
# 5
2 пъти седмично, лятото може и по-често.
Виж целия пост
# 6
През ден, а ако ще излизам някъде (клуб, диско, среща) и всеки ден.  Twisted Evil  И аз не мога да си предстая да ходя с мазна коса, нито вързана, нито с шапка или нещо от сорта.  Peace
Виж целия пост
# 7
Два пъти седмично
Виж целия пост
# 8
През 2 дни.
Виж целия пост
# 9
И аз я мия през ден, много бързо ми се омазнява в корените!
Виж целия пост
# 10
През два дена.
Лятото през ден.
Чувала съм от дерматолог че не е хубаво всеки ден,но пък как да траеш мазна коса.
Виж целия пост
# 11
През ден.
Виж целия пост
# 12
Всеки ден.
Виж целия пост
# 13
Два-три пъти на седмица
Виж целия пост
# 14
Всеки ден. И аз съм чувала много противоречиви мнения, но за мен установих, че измиването с няколко капки шампоан и балсам не ми вреди по никакъв начин. Да допълня - косата ми е дълга до кръста и не ползвам сешоар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия