Кога излиза списание "9 месеца"

  • 2 615
  • 10
Искам да посетя някоя от лекциите към края на месеца, но нали трябва да се занесе последния брой на списанието, затова се интересувам на коя дата излиза?
Преди имаше някъде списък с предстоящите лекции, но не го откривам, да не би вече да няма такива?
Виж целия пост
# 1
Последният вторник на месеца, т.е. следващият брой ще излезе на 28.06.2005г.
Виж целия пост
# 2
Новият брой за м. юни вече излезе.
Темите за м. юни http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=907
Виж целия пост
# 3
Последният излязъл е от 31.05.по реповете, а следващия очаквай на 28.06.
Виж целия пост
# 4
ВСЕКИ ПОСЛЕДЕН ВТОРНИК НА МЕСЕЦА.
Виж целия пост
# 5
хм, колко странно - за какво пък трябва да се носи последният брой?!

по мое време, като ходехме на курса нищо не сме носили... просто всеки вторник бяхме там!!! еееех, славни времена бяха! пак ми се ходи!  Laughing
Виж целия пост
# 6
хм, колко странно - за какво пък трябва да се носи последният брой?!

нещо като входен билет, защото идвали много майки; твърдяха, че се събирали по 100-120 в ЦУМ; почти всички си го купуват, но е досада да мислиш, че и него трябва да го вземеш вторник сутрин! моят брой обикновено до края на месеца става на баница Simple Smile сега в Бифор`н`Афтър не се събират по толкова много мами Simple Smile
Виж целия пост
# 7
да, това е явно някаква нова мода....
че то е хубаво да има много мами...... нали това е целта на занятието... а къде е сегашния курс... да вземем да ви навестим с бебоците  Wink
ние ходехме цяла агитка Августинки 2004.... голяма епопея беше... дори сега ни има в поредния брой снимка с бебенцата на страницата за курса  Grinning
Виж целия пост
# 8
да, видях ви в списанието; мисля, че дори сме си говорили лично Simple Smile
заведението се казва "Before&After", на ул. Христо Белчев 12
в него идват доста по-малко момичета, отколкото в ЦУМ, но е по-приятно Simple Smile
последно бях минала седмица, дойдоха доста мами с бебоци, беше супер!
следващия път, когато отида "на училище" и аз ще бъда с количка Simple Smile
Виж целия пост
# 9
сигурно ако се видим, ще те позная  Grinning

а къде по-точно е това? нещо известно наоколо?
Виж целия пост
# 10
Това е точно срещу сладкарница Лагуна - частта на Христо Белчев, затворена между Солунска и Денкооглу.
Според мен не идват по-малко мами - пак идват доста, но е по-просторно и седим по 4-5 на разпръснати масички.

Колкото до списанието - май напоследък хич не гледат носиш ли го или не, даже май казаха, че ще престанат да го искат, защото броя на момичетата си е същия.
Но има огромен екран, оправиха си и микрофона, цените са много по-ниски от лъки и въобще е доста по-добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия