вреден ли е лаптопа за бременните?

  • 5 596
  • 52
Здравейте мили мами, доста се порових в нета, но никъде не открих инфо за евентуална вреда върху плода от лаптопа. Прекарвам доста време с лаптопа в/у коленет ми и се чудя дали може да има някакви вредни излъчвания за бебчо!?!?!? Моля ви, ако разполагате с някаква информация да споделите! Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 1
Не, не е вреден! Laughing
Аз не ползвам друг компютър - само лаптоп и непрекъснато съм в Интернет, особено докато бях бременна Grinning Сега имам по-малко време Blush
Виж целия пост
# 2
Колкото и компа Wink
Виж целия пост
# 3
През цялата ми бременност съм на лаптопа. Просто друг комп нямам. Не съм чула или чела да е вредно.

Със сигурност мобилните телефони са с пъти по-вредни, но продължаваме да ги носим в себе си, въпреки че аз лично поне у дома гледам да го захвърля надалеч от корема си.
Виж целия пост
# 4
Не е вреден Peace
Виж целия пост
# 5
колкото и всичко наоколо Wink
Виж целия пост
# 6
Не, не е вреден! Laughing
Аз не ползвам друг компютър - само лаптоп и непрекъснато съм в Интернет, особено докато бях бременна Grinning Сега имам по-малко време Blush
То останаха ли вече невредни неща?!
Виж целия пост
# 7
то всичко около нас е толкова отровено и вредно, че копма е на-малката грижа, ми се струва...
Виж целия пост
# 8
то всичко около нас е толкова отровено и вредно, че копма е на-малката грижа, ми се струва...

 Grinning
Виж целия пост
# 9
Здравейте мили мами, доста се порових в нета, но никъде не открих инфо за евентуална вреда върху плода от лаптопа. Прекарвам доста време с лаптопа в/у коленет ми и се чудя дали може да има някакви вредни излъчвания за бебчо!?!?!? Моля ви, ако разполагате с някаква информация да споделите! Благодаря   bouquet
А компа?А мобилните телефони?А сателитните чинии?----Една и съща вреда!!
Виж целия пост
# 10
не съм изпадала в транс Grinning преживява се  Laughing
Виж целия пост
# 11
Не, не е вреден! Peace
Виж целия пост
# 12
И аз мисля, че не е вреден.
Виж целия пост
# 13
Не, не е.
Виж целия пост
# 14
И аз мисля,че няма място за притеснения.
Пък то и вече какво ли не е вредно newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия