за рено сеник-съвет спешно!

  • 2 963
  • 19
Здравейте, решили сме да си купуваме семейна кола - по-големичка и до 7000лв. Спряхме се на Рено Сеник 1997-1999. Моля за съвет тези от вас, които имат опит с тази кола - има ли някакви особености и дефекти, които се изявяват с времето и биха били проблем, има ли някакви недостатъци, за които да гледаме внимателно. ние не разбраме особено от коли, така че ще ни е полезен всеки съвет. Благодаря предварително на всички!
Виж целия пост
# 1
Този модел Рено е хубав за семейна кола. Но въпреки, че и аз не разбирам много от коли мога да ти кажа, че кола на 10 год. и повече няма как да няма недостатъци, независимо каква е.
Виж целия пост
# 2
Много коли от този модел имат фабрични дефекти с електрониката.При това съвсем нови коли.Щом нямате опит с колите,по-добре се насочете към модел,чиято поддръжка няма да ви е съвсем непозната.Успех!
Виж целия пост
# 3
 Аз имам такава от  почти 3 години, нямам оплаквания. Много е удобна и побира доста багаж.
Виж целия пост
# 4
Помислете за този модел на Хюндай. Здрава и удобна кола. За предпочитане е пред Сценика според мен! Peace
Виж целия пост
# 5
Според мен един пораснал на височина меган не е точно семейна кола. Ако харесвате Рено, помислете за Еспейс:
http://www.mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1& … 02&f1=details
А има и варианти с 6 или 7 места, на които задните седалки се махат.
Виж целия пост
# 6
Ще ме извинявате ама това кореейче пред сценика е пълно дърво.Французина знае как да направи една кола комфортна.И това за 6....7 местните автомобили.....ако ти трябва бус,ок???За семейна кола е достатачно да е с голям мотор,четери врати и голям багажник.
Виж целия пост
# 7
7000 лева за 10 годишна кола? Това реално ли е?
Виж целия пост
# 8
7000 лева за 10 годишна кола? Това реално ли е?

Разбира се че е реално.....за тия дето продават Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Ще ме извиняваш Гостенин, ама най-обичам като се изтресе някой и почне да се изказва ей така категорично като теб! Sick
Случайно да си чул, че точно пък този модел се произвежда от военните заводи в Ул-Сан (Корея), че има усилено покритие на боята (9 слоя) и че окачването на Хюндай е едно от най-здравите такива. Няма традиционни дефекти при тази марка приятелю, има просто обичайното остаряване на автомобила. Този точно модел на Хюндай, Santamo-то е всъщност правено по лиценз, който е купен от Хюндай през 1998 година от Мицубиши и е идентичен с Mitsubishi Chariot.
Виж какво пишат хората по форумите Mr. Green
Цитат
Renault Forum:
Продавам месечна карта за градски транспорт. Колата излиза по-рано от сервиза от очакваното!
-------------------------------------------------
Mitsubishi Galant Forum:
Мама ми подари колата си. Търся ефтини 18-ки!
-------------------------------------------------
Hyundai Forum:
Най-сетне направих 500'000 км, кога ще се счупи най-сетне?

И докато Рено Сценик си е абсолютно лек автомобил, Сантамо е значително по-висок от кола. Съответно много по-удобен при нашите пътища.  Да не говорим, че основно се продават Сценици  с двигател по 90 коня, докато Сантамо е 139. Може само да му дишат праха Twisted Evil
Освен това аз не съм толкова категорична като казах да погледнат и този модел, а просто давам съвет от опит!
Виж целия пост
# 10
Помислете за този модел на Хюндай. Здрава и удобна кола. За предпочитане е пред Сценика според мен! Peace

Да,права си.Това е едно абсолютно неизтряскващо мнение Peace

п.п. тия цитаи които си приложила са 100 %-ви глупости,писани от такива като теб..."безпристрастни" личности към определена марка.Едно ще ти кажа,когато франсетата са правили автомобили,корейчетата са живяли в пещери (не визирам марката за която става дума в момента).
Със здраве и не се чусвтай длъжна да ми отговаряш приятелко,защото мнението ми е окончателно Peace
Виж целия пост
# 11
Смешно човече Laughing Време е гостите да си ходят, че ще си лягаме. Whistling
А за такива бавно загряващи като теб, цитатите са в явно шеговита форма, но никак не са далече от истината! С отношението, което показваш тук, оставам с впечатлението, че ти си все още в пещера. Не очаквше, че ще останеш без отговор, нали!? Twisted Evil

Що се отнася до мненията направете разликата:
Помислете за този модел на Хюндай. Здрава и удобна кола. За предпочитане е пред Сценика според мен! Peace
Ще ме извинявате ама това кореейче пред сценика е пълно дърво.
Прав си, звучат "почти еднакво"... ooooh!
Виж целия пост
# 12
Ок,ти печелиш Laughing

п.п. гостите да си отиват,мечките да се прибират по бърлогите Wink
Виж целия пост
# 13
  Да не говорим, че основно се продават Сценици  с двигател по 90 коня, докато Сантамо е 139. Може само да му дишат праха Twisted Evil
Хората смятат да си возят децата в тази кола, а не да ходят на състезания. Поне аз така разбрах.


П.П. Рено Сценик беше кола на годината през 1997.
Виж целия пост
# 14
...мечките да се прибират по бърлогите Wink
Бедна фантазия...

Хората смятат да си возят децата в тази кола, а не да ходят на състезания. Поне аз така разбрах.

П.П. Рено Сценик беше кола на годината през 1997.
Искам да ги видя същите тези хора, с натоварения с багаж и цялото семейство Сценик, на един баир. Явно не разбираш много добре какво е предимството на по-мощен двигател. Колите не се предпочитат с по-голяма мощност единствено когато се ползват за състезания!

П.П. И какво от това? Задължително това я прави перфектна?

Чао! newsm49
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия