Идея за детска стая за момичета с голяма разлика

  • 1 328
  • 4
Здравейте момичета, искам да ви помоля да ми дадете идеи за обзавеждането на детска стая на тинейджърка ( 14 г. ) и бебе ( пак мома Laughing )...... за в момента бебето ще си спи при нас в кошарата. Идеята ми е да има две легла, а не място за кошарата. Ще се постарая да нарисувам стаята с размерите и да ви я пратя, но определено ще бъде много аматьорска  Sad
Виж целия пост
# 1
От моя опит , мисля,че няма да е удачно да ги събираш в една стая.
Каката си ляга късно,ще иска да слуша музика,да гледа телевизия,да кани приятелки,а на бебчо му трябва тишина.То има друг режим на спане.После,като почне да лази и ходи,ще пипа вещите на каката,а повечето от тях са опасни за него.
А и каката тепърва влиза в пубертета и ще иска да има свое пространство(при нас баткото даже се заключва нощем Rolling Eyes,не знам защо- не сме се втурнали да му влизаме в стаята)
Моите момчета са с 15 години разлика.Малкият спи в нашата стая.През повечето време в стаята на батко му все едно е паднала бомба,ляга си след 12 и не мога да си представя,какво би могло да е ,ако са заедно.

Честит празник  bouquet
Виж целия пост
# 2
venistefani, като се замисля си много права........... но стаята така мисля да е пригодя за в момента, че повечето да се ползва от каката. Само да вмъкна, че определено сме се насочили към по голям апартамент с 3 спални, но за сега не попадаме на подходящи  Cry За това ще се премерим и с този и искам да измисля най добрия и компромисен вариант. Мисля да сложа един по голям гардероб, бюро и легло за каката и най вероятно някакво по малко канапе. Бебока предполагам, че доста време ще си спи при нас и до тогава се моля да намерим това което търсим, ако не ще трябва да си строим къща Simple Smile)))))))) Heart Eyes
Много ще се радвам и други да споделят за деца с по-голяма разлика
Виж целия пост
# 3
Щом имаш възможност, то по-добре е да насочиш усилията си към по-голям апартамент. Ако това е невъзможно, помисли за това вие с таткото да спите в хола, а да оставите двете спални за момичетата. Мисля, че съжителство между деца с толкова голяма разлика е почти невъзможна.
Виж целия пост
# 4
Щом имаш възможност, то по-добре е да насочиш усилията си към по-голям апартамент. Ако това е невъзможно, помисли за това вие с таткото да спите в хола, а да оставите двете спални за момичетата. Мисля, че съжителство между деца с толкова голяма разлика е почти невъзможна.

За сега искам, а и трябва  да се преместим в този апартамент, но определено търсим много по-голям. За сега не е проблем да си спим с бебока в една стая, тя е само на 8 месеца и не ми стиска, а и нямам смелост да я отделя в отделна стая.
Просто търся временни варианти..... А със сигурност до като дойде време да отделяме бебока, ще си имат и двете отделни стаи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия