една година кърмене

  • 595
  • 13
Здравейте,

Първо честит Ден на детето на всички малчовци и на техните родители!
Освен това искам да се похваля, че и моето малко момиченце вече е на една година и днес аз имам още един празник, защото мога да кажа, не без гордост,че вече цяла година се кърмиме успешно!  Laughing и нямя да спираме все още
В началото не вярвах, че ще успея да стигна до тук, защото кърменето беше трудно и аз бях доста притеснена. Аз обаче реших, че няма да се откажа въпреки неволите и постепенно с беба намерихме правилния подход. Искам да кажа на всички мами, които сега се колебаят дали да кърмят, че няма нищо абсолютно нищо, което да може да замени тези незабравими прекрасни моменти на близост с вашето дете! Това ще ви промени завинаги и ще даде на детето ви един добър статрт в живота. Не го забравяйте и продължавайте да се борите!
Изказвам и гореща благодарност на всички мами, които ми помагаха през тази година с ценни съвети. Голям поклон   bouquet и продължавайте да бъдете все така всеотдайни. Младите майки наистина имат нужда от това!
Виж целия пост
# 1
Честит празник и от мен на всички малчовци!!!
А на вас marta7 и малката Катя ви пожелавам поне още една година успешно и приятно кърмене!!!  bouquet
Виж целия пост
# 2
Честит двоен празник, Марта! Пожелавам ти още много приятни моменти с кърменето.
Виж целия пост
# 3
Честит и от мен двоен празник!Наслаждавайте се на кърменето докогато ви е добре и на двете!И определено след годинката кърменето става доста по интересно Joy
Виж целия пост
# 4
ЧЕСТИТ ДВОЕН ПРАЗНИК. И ДОГОДИНА ПАК ДА ИМАТЕ 2 ПОВОДА ЗА ПРАЗНУВАНЕ  Mr. Green  Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Честит двоен празник и от мен!  bouquetНие също вече се кърмим почти година.Продължавайте в същия дух.Дано се похвалите и догодина с още една успешна ,,кърмена,, година. Peace
Виж целия пост
# 6
Честит празник на всички дечица!
Много е хубаво,че се кърмите вече толкова време.
Аз кърмих сина ми малко по-малко от година и ми е ужасно мъчно,че ми спря кърмата.
Наистина тези моменти са несравними с нищо друго,изживяването е неповторимо.
Успех на всички кърмещи мами Hug
Виж целия пост
# 7
Честито и от мен!
Дано след година пак да се похвалиш със същото  Hug
Виж целия пост
# 8
Браво и честито!

И ние имахме двоен празник! И ние продължаваме с кърменето..макар да си мислех "някога" че вече ще приключваме... Wink

Виж целия пост
# 9
  Честит празник на патерици!И ние вървим по твоя път! breastfeeding breastfeeding
Виж целия пост
# 10
Поздравления, пожелавам ви поне още толкова време незабравими моменти на близост!
Виж целия пост
# 11
Честито и нагодина пак да имаш повод за такъв постинг   Wink   bouquet
Виж целия пост
# 12
От мен   bouquet за теб и  newsm10 за това, което си написала.
Виж целия пост
# 13
Честито и от мен Simple Smile и поздравления   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия