Местим се във Варна

  • 3 228
  • 48
Местим се във Варна в средата на лятото. Чуствам се несигурна без люимите местенца за пазаруване на сметка,мястото където пия наистина свястно кафе,колегите и работата и училището на децата.
Но - налага се. Дайте бърз гид поне за първите два дни - за ориентация - квартирата ще е към пикадили
Виж целия пост
# 1
Във Варна има 7 магазина Пикадили из целия град  Confused
http://www.moreto.net/varna-gid.php
Виж целия пост
# 2
Щом си до Пикадили, няма страшно. Кажи все пак кое Пикадили, че са много и на различни краища в града.
Виж целия пост
# 3
Не спомена от къде идваш.
Виж целия пост
# 4
Не спомена от къде идваш.
                      Защото няма пряка връзка с темата.
Виж целия пост
# 5
Може пък да се окаже,че има връзка.
Виж целия пост
# 6
Завидях ти! Благородно.
Виж целия пост
# 7
Споко, няма да останете гледни.
Магазини на Пикадили, Бурлекс, Макао има . Има голям открит пазар, има и малки квартални магазинчета, кафенета за свястно кафе.... И ПЛАЖ!  Grinning
Виж целия пост
# 8
Добре дошли!
Виж целия пост
# 9
Честито! Нов град, нов късмет!
Харесвам Варна, любимият ми град е.
Виж целия пост
# 10
Е всъщност не разбрахме до кое Пикадили ще е квартирата ви  Thinking
Виж целия пост
# 11
Два дни са крайно недостатъчни за Варна, особено през лятото  Grinning
Пикадили има на много, но все ключови места. Не знам как ще съвпадне обаче с училището, кафенето и колегите. Ако имаш късмет пак ще са наблизо.
Виж целия пост
# 12
Блазе ти Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Сигурно и във Варна има места където правят хубаво кафе (аз не знам, защото не пия), свестни училища и колеги. Виж пазаруването е нещо, което (зависи от къде идваш, но общо взето от където и да идваш, тук е по-скъпо) няма да ти хареса. молове- 2 броя до момента+ търг. център. Детски кътове и площадки- има една-две... Хубави (най-вече централните) градини и учлища- с чакане или с връзки.  Tired
 
Какво друго..  newsm78 Май е това.

Мога да те разведа ако имаш нужда и ако мястото където ще живеете е в моята компетенция  Peace
Виж целия пост
# 14
...аре покажи се, че да видим новите си... съграждани!  Crazy Peace Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия