На кого приличат децата Ви

  • 2 888
  • 43
Мислите ли ,че това твърдение е вярно
"Момчетата прилчат повече на майките си,а момичетата-на бащите си"
Виж целия пост
# 1
А таzи тема какво има обЩо с живота в 4ужбина?  newsm78
Виж целия пост
# 2
Знае ли се Tatjana  -току виж се окаже че от смесените бракове   у децата преобладава повече бг гена на майката и  те-момчета или момичета - приличат повече на нея  Joy Балканска гордост!  bouquet
А и в чужбина живеят бг семейства с деца....
Виж целия пост
# 3
 Mr. Green
по характер или външен вид? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

.... Балканска гордост!  bouquet
...
на българските си баби и дядовци Mr. Green Mr. Green

нелепа тема Peace

Виж целия пост
# 4
zwezdi защо пък ..така ние , които се "познаваме " но не сме се виждали ли4но ще разберем още нещо за нас . ако например темата беше в " майки" нямаше да про4ета 10-15 листа с неизвестни  за мен никове. така 4е какво пък толкова - тук поне знам горе долу за  кого става въпрос. в друг подфорум надали щях да отговоря .
ние сме българи и двамата - дъщеря ми намирам 4е прили4а на мъжа ми и майка ми - от мен не 4е нищо няма , но не е много - а ина4е характера и е 100 % бащи4ко . даже се смяхме 4е има някои негови навици - например като спи - тои и тя си подпират ръката по един и същ на4ин -(което няма как да го имитира ,защото го прави подсъзнателно ) . ген  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
ЛаАдаДеспейнада
казах ли ти благодаря, за поздравленията за Ерик Heart Eyes Hug
 казах, че е нелепа тема, понеже винаги ми е било крайно непонятно как се определя на кого прилича детето... нищо лично към авторката на тема.. просто изказах мнение Peace
 а за гена е ясно от кого може да е Mr. Green мама тати и ...родата Joy няма на кого друг...
 
Виж целия пост
# 6
ЛаАдаДеспейнада
 казах, че е нелепа тема, понеже винаги ми е било крайно непонятно как се определя на кого прилича детето...
 
не се ядосвай в този горещ (при нас де ) ден  Hug
Виж целия пост
# 7
Темата няма може би нищо общо с живота в чужбина, но и аз като ЛаАдаДеспейнада едва ли бих писала в нея ако беше в някой друг подфорум Thinking
По темата- като сме в Холандия всички казват, че синът ни приличана баща си Crazy В България всички казват, че той прилича на мен. Има разбира се тактични хора и в двете страни, които заемат неутрална позиция като казват, че синът ни прилича и на двамата ни.
Аз лично смятам, че синът ми е 98 % копие (да не кажа 100% Mr. Green) на майка си.
Виж целия пост
# 8
ами големите моми4ета са си с бг 4ерти,голямата е ми е копие,средната прили4а на сестрата на мъжо,но те имат балканска жилка -преселници изселени от Балканите,а дребната е типи4но араб4е-от 3 моми4ета само едното прили4а на баща си  Laughing
Виж целия пост
# 9
Нашия младеж май още на никой не прилича, но очите са на свеки...
Разчитам на връщането ни в Бг след някой др. седмица да ми кажат, аджеба на кой прилича, и а кой-не Mr. Green
Виж целия пост
# 10
ни едно не прилича на мен, имам сериозни подозрения, че не са мои  Thinking. ще трябва най-накрая да запретна ръкави, да разпитам подробно съпруга за подробности и да разнищя тази история из основи...
Виж целия пост
# 11
ни едно не прилича на мен, имам сериозни подозрения, че не са мои  Thinking. ще трябва най-накрая да запретна ръкави, да разпитам подробно съпруга за подробности и да разнищя тази история из основи...

Одрали са ти кожата на гърба, казваш? Laughing При нас доминира ирландският ген и двамата ми сина приличат на баща си.
Виж целия пост
# 12
Изцяло надделя арийската кръв на баща и. Едва успях да добавя малко боя, но гледам, че косата започна да и изсветлява та май и там губя по точки.
Виж целия пост
# 13
Щерката на мен, сина на баща си. Сега хвърляме боб каква мешавица ще е третото.
Залагам на синьо око от неговата майка и моя баща. Да видим Whistling
Виж целия пост
# 14
Дъщеря ми има типичните холандски черти Whistling-руса,сини очи,дългорана с големи крака Joy.Много хора ме питат дали е мое дете Crazy,понеже аз съм с тъмна коса и тъмни очи Laughing...принципно наистина не прилича на мен Rolling Eyes...а на леля си(сестрата на мъжът ми).
Надявам се второто да има по балкански вид... Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия