След две момчета, третото дали ще е момиче...

  • 7 626
  • 115
здравейте. Имам 2 момчета, но страшно ми се иска да имам момиченце. Наскоро обаче една лекарка ми каза да не си помислям да опитвам защото както тя се изразизи било медицински закон след две момчета, третото да е пак момче. Като се замислих наистина около мен има четири такива случая. Интересно ми е дали около вас има такава тенденция. Надявам се да не е смешно изследването, което правя, но напоследък съм луднала, толкова много искам дъщеричка.
Виж целия пост
# 1
Има такива случай около мен,но на мен не ми се рискува.
Виж целия пост
# 2
 newsm78 newsm78 не вярвам, че е закономерност, просто така се е случило, ако се решеш на трети опит - стискам силно палци за принцеса.
Виж целия пост
# 3
Няма гаранция Naughty
Стискаме палци и успех Peace
Виж целия пост
# 4
Едва ли може някой да каже със сигурност дали ще е момче или момиче. Ако си навита на трето, мога да те поздравя и да ти пожелая момиченце!   bouquet
Виж целия пост
# 5
Да не говоря, че един познат има 3 девойки от 1-я брак и 2 от 2-я Crazy
Виж целия пост
# 6
Божа работа,но имам една комшика,която искаше момиченце и опита 5 пъти,ама уви само мъжки са!Обаче странното е ,че през едно си приличат като близнаци,такава прилика не съм вярвала,че може да има между братя с по 4 години разлика
Виж целия пост
# 7
 Ние сме две момичета и едно момче.Не мисля,че при две момчета има гаранция,че ще се роди пак момче...За всеки е различно.
Виж целия пост
# 8
Никой не може да предположи, познавам семейство с трима сина, а друго с четири дъщери.
Виж целия пост
# 9
Глупости! Къде е този медицински закон? Според мен полът на всяко следващо дете няма никаква връзка с пола на предишните деца, защото като цяло е случаен процес. За пример се сещам за жената с 9-те деца - при тях е шарено, има момичета и момчета и определено не са на серии. Чела съм хипотези, че имало връзка с химичния състав на течността при оплождането и съм склонна да се съглася донякъде. Но за мен полът е случайно събитие без връзка с предишни такива.
Виж целия пост
# 10
И аз много исках и още искам момиче, но имам няколко познати които които след трети опит пак имат момче.. и се замислям дълбоооко...
Виж целия пост
# 11
Дано третия път като се  навиеш  да е момиче ще стискаме палци ,но пък с три момчета после ще се радваш на три снахи  Thinking
Виж целия пост
# 12
....но пък с три момчета после ще се радваш на три снахи  Thinking

а докато дойдат снахите, ще им разказваш приказката за тримата братя и златната ябълка..... както и всички приказки за трима братя  Wink
Виж целия пост
# 13
Ееех,това ми е мечтата-2 момчета и третото да е момиченце.Ама ти сега ме хвърли в размисли и страсти.Пожелавам ти от все сърце при трето да бъде една принцеска и задължително да пишеш дали си разбила мита. Wink
Виж целия пост
# 14
Имам позната с две момчета и накрая момиченце.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия