Бай Ганьо, депутат!?!

  • 849
  • 10
Преди малко по новините дадоха как си е залепил дъвката отпред, до мястото за гласуване. Тлъста дъвка, може би Hubba Bubba. Вероятно, ако някой му обърне внимание и направи забележка, ще го изгледа с презрение и насмешка и ще изсумти нещо с мутренски глас. Ако благоволи да си потърси оправдание, вероятно ще е, че никой не се е сетил да му сложи кошче до стола.
Виж целия пост
# 1
Име казаха ли? Понеже местата в залата са вързани със системата за гласуване, а тя е персонализирана.
Виж целия пост
# 2
Дъвката е най - малкото нещо, на което се възмущавам Whistling
Виж целия пост
# 3
Име казаха ли? Понеже местата в залата са вързани със системата за гласуване, а тя е персонализирана.

Не, журналистите просто я бяха снимали. Поводът беше, че в парламента бяха влезли деца, по случай празника, все едно бъдещи депутати, не разбрах, хванах края. Питаха децата за дъвката, какво им е мнението, отговориха така:
 - Това са възрастни хора, би следвало да уважават институцията, в която се намират, както и да знаят, че това най-малкото не е красиво, грозно е!

Ако на мен ми зададат същия въпрос, щях да кажа, че това е простотия в най-чист вид.

Дъвката е най - малкото нещо, на което се възмущавам Whistling

Напротив, тя е много показателна, оттам нататък нищо не би следвало да те учудва.
Виж целия пост
# 4
Кошче, възглавничка и по една персонална хаитянка да им масажира краката.
Виж целия пост
# 5
Боже, те ограбиха и се изсраха на цялата държава, една дъвка ли те учудва... Confused
Виж целия пост
# 6
Боже, те ограбиха и се изсраха на цялата държава, една дъвка ли те учудва... Confused

Естествено, че ще ме учудва. Ако са ни ограбили и прочие държавата, то е именно, защото нищо не ни учудва!
Виж целия пост
# 7
Боже, те ограбиха и се изсраха на цялата държава, една дъвка ли те учудва... Confused

Естествено, че ще ме учудва. Ако са ни ограбили и прочие държавата, то е именно, защото нищо не ни учудва!
е какво да ни учудва бе, мила. тоците поскъпват с 20% и никой не реагира по никакъв начин. просто се навеждаме по ниско и това е... всеки народ си заслужава депутатите - с дъвки или без...
Виж целия пост
# 8
Боже, те ограбиха и се изсраха на цялата държава, една дъвка ли те учудва... Confused

Естествено, че ще ме учудва. Ако са ни ограбили и прочие държавата, то е именно, защото нищо не ни учудва!
е какво да ни учудва бе, мила. тоците поскъпват с 20% и никой не реагира по никакъв начин. просто се навеждаме по ниско и това е... всеки народ си заслужава депутатите - с дъвки или без...

Мдааа! Laughing  Тая приказка най я обичам, за народа дето си заслужавал управниците. Какъвто народа, демек Бай Ганьовски, такива и управниците. Тая приказка означава буквално следното, че аз, ти, той, всички, които пишем тук, нашите мъже, майки, роднини и приятели, всички ние сме точно същите простаци, измамници, крадци, мошеници и т.н...Че има вярно, има, но аз лично категорично отказвам да се причисля в тоя кюп!!! Crossing Arms
Виж целия пост
# 9
крадци и мошеници не знам дали сме, но сме си раЯ и никой не може да ми докаже противното.  мачкат ни и ние търпим и си мълчим. наистина не мисли толкова за дъвките. лека нощ.
Виж целия пост
# 10
Тео, скоро ще достигнем върхът над върха в народностната си тъпота и слепота - Бойко Борисов и шайката му ще ни възседне и ще усетим тогава мощния тласък в най-тясното отвърстие...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия