мами февруари 2009

  • 17 412
  • 288
Здравейте, има ли бъдещи майки за февруари 2009г.? Аз още не съм ходила на доктор, но според калкулатора очакваме нашето второ детенце към 02.02. Ще се радвам да споделяме емоции покрай това щастливо събитие Simple Smile newsm51
Виж целия пост
# 1
Здравей, В_Н_Л!

И аз още не съм ходила на доктор, защото е много рано, но не ми дойде на 29 Май. Направих си тест и имах бледа чертичка! Днес чертичката е доста по-дебела! Според калкулатора датата е 6 февруари!  Wink

На мен ми е първа бременност и ще имам нужда от напътствия!

Надявам се скоро да се включат много нови мами, които все още не знаят, че им се е случило важно събитие, понеже е доста рано! А за някои февруарски бебета е възможно мамите и татковците в момента да работят по въпроса!  Wink
Виж целия пост
# 2
Честито, мами февруарки 2009! Аз съм от реколтата тази година. Wink Пожелавам ви много положителни емоции и здрави дечица на финала! Някои от нас разбраха точно днес, преди една година, че са бременни! Успех! Hug
Виж целия пост
# 3
Честито и от мен на бъдещите мами Simple SmileИ аз съм от февруарки-2008:)Желая ви лека и безпроблемна бременност с най-прекрасните и здрави бебчета на финала Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Здравейте бъдещи мамчета. От кога ви чакаме  Hug.  Аз също съм от ФЕВруарки 2008. Пожелавам на всички ви лека и безпроблемна бременност, а на финала през ФЕВруари 2009 здрави бебчета.

ПП: Миналата година се чудих защо февруарки 2007 ни пишат в темата. Сега обаче ми е ясно. Какви мили спомени нахлуват в главата ми.....
Успех момичета.   bouquet
Виж целия пост
# 5
Здравейте бъдещи мамчета и от мен.Аз съм една от таз годишните февруарки 2008г.Пожелавам ви лека бременност и на края здрави и послушни бебчета.
Виж целия пост
# 6
И ние сме от миналогодишната реколта.
Айде да се множите и ви желая лека бременност и най-сладките бебчета през февруари, както нашите.
Ако имате нужда от съвет сме насреща.   bouquet
Виж целия пост
# 7
Здравейте и от мен. И аз все още не съм ходила на лекар, даже и тест не съм си правила Embarassed но не ми дойде на 27-ми и много се надявам да се запиша във вашите редици Wink Терминът ми ще бъде на 02.02 Laughing
Виж целия пост
# 8
Успех момичета. Толкова хубаво нещо започва да ви се случва. Това са едни от най-хубавите ми мигове. Благородно ви завиждам. Искам отново да го изживея.

Лека и много щастлива бременност на всички ФЕВРУАРКИ 2009!


Hug
Виж целия пост
# 9
Айде още една ФЕВРУАРКА 2008 минава да ви пожелае лека бременност !   bouquet
Всеки момент от бременността е много вълнуващ,растящото кремче,ритниците на бебенцето...
Ох и аз благородно ви завиждам  Hug  Hug Hug
Успех момичета  Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
 Здравейте, момичета! Много се зарадвах ,като видях темата!
 Аз съм от януарките 2009 ! ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЛЕКО БРЕМЕНЕЕНЕ!!!! Hug
Виж целия пост
# 11
Здравейте, момичета!
Желая ви лека и безпроблемна бременност и прекрасни бебчета през февруари! Hug Hug Hug
Аз съм от февруарки 2008г. Предстоят ви невероятни емоции, наслаждавайте се на бременността си! Погалете малките тумбачета от мен и моето февруарче Магдалена!
Аз разбрах на 14 юни, че съм бременна, няма да забравя колко се развълнувах и дори малко се стреснах!
След 4-5 години се надявам да изживея такова вълшебство за трети път! Създаването на живот е най-великото чудо в природата!
Виж целия пост
# 12
Мили момичета,

Благодаря ви за подкрепата! Ще се радвам да споделяте радостите и вълненията ни през този така важен за нас период!   bouquet

Много сте мили и вярвам, че настоящата тема ви връща при едни много сладки спомени!   
Виж целия пост
# 13
Здравейте момичета!Според калкулатора аз съм за 5.02.В сряда бях на лекар и се видя плоден сак.Утре пак ще ходя.
Лека бременност на всички!
Виж целия пост
# 14
Здравейте,февруарки 2009 Hug Hug Hug
И аз съм февруарка от тазгодишната реколта Laughing(Синът ми също е роден февруари 2005)Нека списъчето ви се пълни лека-полека и да става все по-голямо Peace
Желая ви леки и прекрасни бременности и накрая да си гушкате по едно сладко бебче(може и по две Wink)  като нас Rolling EyesАко с нещо можем да бъдем полезни питайте Peace
Благородно ви завиждам,за моментите,които тепърва ви предстоят и ще наминавам към темичката ви Hug

 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия