Възможно ли е на едномесечно бебе да му пробие зъбче?

  • 1 969
  • 38
Извинявам се ако въпроса ви се струва глупав. Става въпрос за бебе на моя близка. На 1 месец е. Много плаче. Мислеха, че са колики. Тази вечер обаче забелязали, че на венеца отгоре на местото на кучешкия зъб е подуто и зачервено. Опипали венчето и казват че се усеща боцкане. Утре са при личната лекарка, но са много притеснени. Ако знаете нещо по въпроса, моля споделете.
Виж целия пост
# 1
Разбира се,че може,има деца,които се раждат със зъб Peace
Виж целия пост
# 2
Може, няма правила при зъбките. При някои рано, при други-по-късно. Нека не се притесняват толкова.
Виж целия пост
# 3
Възможно е Simple Smile Дори има бебета, които се раждат със зъбче.
Виж целия пост
# 4
Тези, дето се раждат със зъбче вероятно са патология.
Иначе не знам, не познвам деца, на които толкова рано да избие зъб.
Виж целия пост
# 5
Вьзможно е,но мисля,4е са много редки слу4ей Peace
Виж целия пост
# 6
Както вече са ти отговорили, да - възможно е...  Peace
Виж целия пост
# 7
Извинявам се ако въпроса ви се струва глупав. ...
Изобщо не е глупав въпроса!
Има деца ,който се раждат със зъбчета.
Напълно е възможно да му пробие зъб на 1м!
Виж целия пост
# 8
Както са ти казали вече - възможно е. Само за мястото - едва ли е кучешки. Те излизат доста късничко, може би е втория от резците.
Виж целия пост
# 9
Възможно е Peace
Виж целия пост
# 10
   Peace

аз даже съм чувала бебчета които се раждат с зъбче  Wink
Виж целия пост
# 11
чак пък патология  Crazy възможно е, и още как! и аз мислех само за колики, докато не видях променените венци. вярно, моят син е по-голям, но това се случи в началото на втория месец. само че от промяната на венците до избиването на зъбчето понякога може и месеци да минат, тъй че: търпение  Peace може пък това бебе да извади ъсмет и да избие бързо зъбчето, по-добре, отколкото да се мъчи  Hug
Виж целия пост
# 12
Ако мога да перифразирам Мечо Пух, със зъбите никога не се знае. Всякакви варианти има и всичките (практически) са нормални!
Виж целия пост
# 13
Да, напълно е възможно!
Виж целия пост
# 14
Да, възможно, даже знам за такъв случай Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия