Peg Perego Uno или Chicco For Me

  • 2 069
  • 5
Моля ви да ми помогнете с избора на количка. Колебая се между горните два модела. Много ще се радвам, ако имате отзиви за тях.
Ако имате подобни предложения или други препоръки, направо ще ми спасите живота Wink
Виж целия пост
# 1
И аз ще се радвам на отговор.. аз се колебая за Peg Perego Uno. Някой ползвал ли е тази количка?
Виж целия пост
# 2
Zdraveite, az polzvah takava koli4ka - ima si i predimstva i nedostataci - zavisi kade jiveete, kakva kola imate i dali e edro deteto- kakto vsiaka koli4ka.
 Predimstvata za men sa:
- mnogo dobria izbor na cvetove,osobeno tezi na to4kite
- ima tabli4ka za deteto za 4a6ka i hrana,
- ima postavka za kafeto ili vodata na maikata
- kompaktna e - kato se sgane se nosi lesno, ima specialni drajki- v na6ia mikrobus se sabira6e otzad v tesnia bagajnik dori bez da ia sgavame i ia slagahme zaedno s deteto kato spi da ne go budim - teji 10, 200, no kato se buta siaka6 e po leka
- ko6a za pokupki e mnogo goliam i udoben
-drajkata se obrasta i taka ako naprimer pe4e slance v liceto na deteto vednaga obrastate v drugata posoka, bez da se mesti celia ko6
-moje da se polzva sas stol4e za kola zakrepeno kam neia ot sastata marka
-spira4kite sa dobri, a sega kato gledam novia model ot 2008 ima i ra4na spira4ka, koeto e 4udesno
- ima bord, koito moje da se izdarpva napred ili da se pribira
- 4upesta drajka na razli4ni pozicii

Nedostataci:
- obrastastata se drajka ia pravi malko po nestabilna koli4kata
- na men li4no s rast 169 sm malko niska mi idva6e koli4kata kogato bebeto gleda kam men - togava drajkata e malko po niska - kogato gleda napred drajkata e malko po visoko.Nisak mi be6e i samia ko6 na koli4kata kogato beb4eto e malko i e legnalo.
- kogato bebeto gleda kam vas napred vodiat golemite gumi, te ne se vartiat i e dosta trudno prohodima koli4kata - zavisi kade ste ia polzvate - ako prez 2 minuti ka4vate i slizate trotoari kato men - vaobste niama da mojete - ne e vazmojno da natisnete s krak i koli4kata da se povdigne kogato bebeto e kam vas.Kogato deteto e napred koli4kata si e normalno prohodima.
- za men nedostatak e lipsata na prozor4e da nabludava6 deteto kogato ve4e gleda napred
- pokrivaloto mnogo dobre pazi ot viatar, no spored men za zimata ne e dostata4no, osobeno s malko beb4e
-ne e dobre zatvorena koli4kata v napalno legnalo polojenie - taka se slaga sennika i pokrivaloto 4e ot dvete strani ostavat malki procepi i ottam duha
- dajdobrana zastitava izcialo koli4kata, no ako iskate postoianno da e s vas e tolkova goliam 4e po4ti izpalva celia ko6 za pokupki
-  oblegalkata e mnogo tiasna-samo 27 sm, deteto mi se rodi 3200kg, no naddava6e barzo i sled 3-ia mesec zapo4na da mu tesnene kol4ikata - tai kato spe6e s ra4i4kite nad glavata, sled 8-9 mesec zimata s iake i pove4e dre6ki vaosbte ne se sabira6e na oblegalkata, stoe6e s ednoto ramo napred i kupihme druga koli4ka

Ako moga da vi pomogna s moite predimstva i nedostataci - ste se radvam. Za edin edno nesto e predimstvo - za drug nedostatak.

JELAIA VI USPEH S IZBORA NA KOLI4KA !
Виж целия пост
# 3
Май ти е доста трудно да си избереш количка  Mr. Green Има ли количка, за която да не пусна тема с питане Mr. Green

Според мен Перегото е по-добро.
Чикото ми изглежда супер смотано, а колелата много нестабилни и трудно проходими. Като минавам покрай такива колички, все едно имат пластмасови колела, така тракат.
Виж целия пост
# 4
Аз съм с Чико Trio for me, много съм доволна! Лека и маневрена количка Simple Smile
Дръжките се въртят накъде ли не, има опция да стане цяла дръжка с една приставка - много лесно се управлява с нея.
Шасито се сгъва като чадър. Много удобни са спирачките, докато при двойните гуми повечето спирачки са между двете колелета и това си е кофти според мен, на Чикото - спирачките са непосредствено до колелото. Незнам дали го обясних добре Simple Smile
Ако имаш въпроси - питай Hug

Успех в избора Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Аз имам Peg Perego Uno и съм съгласна с почти всичко изброено като предимства и недостатъци от Bizar ( само дето несмятам че е с толкова малка облегалка и че не е добре покрита при лошо време или пък че е нестабилна заради дръжката .Плюс това се продава втори вид дъждобран с цип който се закача за сенника и е много удобен)Ако сега трябва да си избирам количка пак бих си избрала Peg Perego самоче модел Pliko.надявам се да съм ти била от полза  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия