Менструални болки

  • 2 122
  • 45
Здравейте понеже ми е трудно да се свържа с моя гинеколог реших да се обърна към вас за помощ.От около 4-5 дни имам болки като при месечен цикъл - постоянни и всеки ден болката се засилва.По принцип бях с безболезнена менструация преди.Дали е нормално това което чувствам според вас?Все още не са ми изтекли води нито ми е падала слузестата запушалка.По закъснение на цикъла съм в 37 г.с. а според ехографа в 39г.с.Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Веднага на лекар! Peace
Може да са подготвителни контракции, може и раждането вече да започва.

Усещаш ли редовно бебчето?

Успех !!!
Виж целия пост
# 2
Да бебчето си мърда както преди.А тези болки са постоянни не на интервали затова мисля че не са контракции.ама знам ли за пръв път мие.
Виж целия пост
# 3
По-добре се консултирай с лекар Peace
Виж целия пост
# 4
Веднага на лекар! Peace
Може да са подготвителни контракции, може и раждането вече да започва.

И аз мисля че са подготвителни контракции  Wink  Свържи се с наблюдаващия те лакар или отивай веднага към здравното завединие което си решила да раждаш  Hug



Успех миличка и леко раждане   bouquet
Виж целия пост
# 5
Щом досега не си имала такива болки, вероятно раждането наближава. Но за да си  спокойна консултирай се с гинеколога си . Peace
Леко раждане  bouquet
Виж целия пост
# 6
Възможно е да са контракции наистина, но при тях има и стягане на корема. Преди да родя и аз имах болки ниско долу, но те бяха защото главичката на бебето беше вече много ниско и ме притискаше силно.
Лекар задължително. Ние тук само си гадаем! УСпех!   bouquet
Виж целия пост
# 7
Може да са контракции, може да притиска някой орган - при всяко положение, щом бременна жена има болки трябва незабавно да бъде видяна от лекар, дори и да не е наблюдаващия!
Виж целия пост
# 8
Явно раждането наближава, ако те боли много просто иди до най-близката болница.

И леко раждане  Peace
Виж целия пост
# 9
И аз имах такива болки 3 седмици преди термина, и се оказа че имам разкритие. Нито са ми изтичали водите, нито ми е падала тапата. За това върви да те прегледат. Успех и леко раждане    Peace
Виж целия пост
# 10
благодаря на всички
Виж целия пост
# 11
Бързо в болницата да следят тоновете на бебче и да те прегледат, а гинекологът ти и от там може да го търсиш...  Peace   И леко раждане...   bouquet
Виж целия пост
# 12
Леко раждане  Hug
Виж целия пост
# 13
аз имах такива около седмица преди да родя. само сутрин и не като контракции - да боли и да отминава, ами точно като при менструация.
леко раждане ти желая Grinning
Виж целия пост
# 14
Две седмици преди да родя започнах да имам такива болки за около 1-2 часа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия