Детето.Какво ще прави през лятната ваканция?

  • 955
  • 3
Здравейте. Майка съм на 13год.ученичка. След около две седмици завършваме училище, та се замислих каква занимателна работа да измисля на моята щерка. Иска ми се да е нещо което ще и е интересно,а и защо да не си изкара някой лев. Не е от мързеливите деца, но не е и от тези, които ще правят каквото му предложиш.Виждала съм деца да разнасят вестници, но ми се струва доста опасно, особенно по улиците. Ако някой има идеи или предложения нека ги сподели.
Виж целия пост
# 1
Аз на 13 г. фугирах плочки в една детска градина, баща ми ми "взе" на работа Laughing Работих и на морето - продавах чорапи на един пазар, бях отседнала у бащата на приятелка, заедно с приятелката, разбира се Laughing Хем почивчица, хем се учиш на труд Peace Добре си го решила, дано намерите нещо подходящо.
Виж целия пост
# 2
Майка съм на 12 годишна ученичка и 16 годишен ученик.  Нямам никакво намерение да им търся занимателна работа за лятото.
Предстои им ваканция - те сами ще решат какво ще правят с времето си  Peace.
Виж целия пост
# 3
Виктория много искаше да започне работа за лятото. Накрая си даде сметка, че дори и неофициално никой работодател няма да я наеме - не й се съберат повече от 2 седмици последователно да е в София. Та пари явно няма да изкара, но пък ще похарчи - предстоят й три лагера и две почивки, както и училищна екскурзия съвсем в началото на учебната година.
За сметка на това мисля, да й уплътня времето, когато е вкъщи със стандартните домакински задължения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия