зъболекар

  • 1 168
  • 21
Не съм срещала подобна тема, откакто влизам във форума, но ако е имало моля за извинение. Налага ми се да посетя зъболекар. Днес ходих да си взема час. Става въпрос за кариес и фотополимерна пломба. Предполагам, че зъболекарката е видяла, че съм бременна, а и като ме попита каква пломба ще искам и казах, че ако не ми пречи на състояниетоо предпочитам такава. Тя не каза нищо. Просто ми даде час. Дали обаче няма да ме облъчи по някакъв начин? newsm78 Някой ако има опит, моля да сподели.
Виж целия пост
# 1
Извинявам се за дублирането, но ми заби нета и си помислих, че не съм публикувала.
Виж целия пост
# 2
и на мен ми правеха такава докато бях бременна....мисля, че не е проблем щом го практикуват....със сигурност ако беше иначе щеше да ти каже.
Виж целия пост
# 3
Спокойно. Няма начин да се отрази на бебето. Изобщо няма такава проникваща способност.
Виж целия пост
# 4
Няма страшно.
В самото начало на бременността зъболекаря ми направи 5 такива Grinning
Виж целия пост
# 5
Ох, много ви благодаря , момичета! Аз съм чувала, че някои от лекарствата, които се слагат може да са вредни, но за тези пломби не съм чувала нищо. Благодаря за бързите отговори.
Виж целия пост
# 6
Няма проблем. И на мен ми направиха 2 такива пломби по време на бременността. Зъболекраката ми каза, че не е опасно, даже ми пръсна малко упойка, която също не вредяла.
Виж целия пост
# 7
Няма проблеми! И аз ходих на зъболекар в 5-ти месец за две пломби, сложи ми и местна упойка, която е безвредна за бременни  Peace
Виж целия пост
# 8
Няма проблем Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Аз също правих кариес с фото полимерна пломба и то на предно зъбче, бях в 9 месец, но исках без упойка, така че няма проблем! Стискаш зъби и всичко е ОК..... Peace
Виж целия пост
# 10
 

    И арсен да се наложи да ти сложат, пак няма страшно.Много зъби ми направиха по време на предишната бременност.Само снимки не могат да се правят.
Виж целия пост
# 11
И на мен ми правиха пломба докато бях бременна. Не е проблем, а и зъболекарите си знаят работата, едва ли ще направят нещо, което да ти навреди.
Виж целия пост
# 12
Хиляди благодарности на всички! Вече напълно се успокоих.
Виж целия пост
# 13
Няма проблем.
Виж целия пост
# 14
Няма проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия