Избор на лекар за израждане в "Тина Киркова"-спешно!

  • 12 113
  • 33
Здравейте, скъпи майки! За пореден път имам нужда от помощта Ви. Става дума за следното-от началото на бременността ми ме наблюдава д-р Шишенкова от Първа АГ "Св.София"/бившата "Тина Киркова"/, но терминът ми наближава, а разбрах, че тя не изражда. Иска ми се да си избера екип и тя ми препоръча сина си-д-р Благовест Бечев, но някъде във форума бях срещнала лоши отзиви за него и му нямам доверие. По съвет на моя позната си записах час при д-р Колева от същата болница, но се оказа, че й предстои излизане в отпуск. Тя, от своя страна, ми препоръча дъщеря си-д-р Марта Дончева. Много моля да споделите мненията си за д-р Дончева, както и да ми препоръчате други лекари от същата болница, както и техни координати/мобилни телефони/, защото нямам много време и започвам да се паникьосвам. Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 1
Следих си бремеността при д-р Гергов, но раждах в друга болница. Малко е серт, но е добър професионалист. Както едан друга фирумка го беше нарекла д-р Хаус Mr. Green. Бих ти препоръчала и д-р Диана Костова - младичка, доста мила (беше по майчинсво, но мисля, че вече е на работа), но не я познавам от позицията на пациент. Ако има някой да потвърди или ме опровергае Peace
Виж целия пост
# 2
Раждах при д-р Ослеков, доволна съм от него и ти го препоръчвам, 0888535914!
Успех
Виж целия пост
# 3
Д-р Константин или Божидар Ташкови. Аз раждах при сина Константин Ташков - просто прекрасен човек и професионалист.Имам страхотни спомени от раждането и престоя си в болницата.Няма да съжаляваш!
Виж целия пост
# 4
д-р Диана Костова - младичка, доста мила (беше по майчинсво, но мисля, че вече е на работа), но не я познавам от позицията на пациент.

 По майчинство е за мое щастие FlutterТя вижда огромни миоми навсякъде, а колегите й не ги виждат.

 Там според мен всички са добри специалисти.Някои са по-студени като хора, но като професионалисти са на ниво.Аз ще раждам при д-р.Методий Генов.
Виж целия пост
# 5
Благодаря на включилите се, ще се радвам на още мнения!
Виж целия пост
# 6
Константин Ташков! Peace
Виж целия пост
# 7
Родих при д-р Златева.
Не я познавах преди това, защото по стечение на обстоятелствата не можах да родя при лекарката, която ми следи бременноста, но пък останах наистина много доволна от нея. Много е внимателна и мила , и по време на престоя ми в болницата идваше непрекъснато да ме види . Живот и здраве втория път пак бих родила при нея,
тел. й е 0888 831 870.
За съжаление нямам по-специални впечатления от други лекари там и не мога да ти препоръчам и някой друг.
Успех и леко раждане.
Виж целия пост
# 8
Родих при д-р Златева.
Много е внимателна и мила , и по време на престоя ми в болницата идваше непрекъснато да ме види . Живот и здраве втория път пак бих родила при нея,

 Peace
Виж целия пост
# 9

Аз лично не познавам д-р Марта Дончева, но моя колежка я познава и ми даде номера й, ако имам нужда да се свържа с нея. Колежката ми е родила 2-то си дете при нея и от тогава се познават. Скоро я препоръча и заведе 2-ве момичета да родят при нея! Аз за сега ползвам услугита на д-р Гергов и съм доволна. В 3-ия месец съм и ми е рано, но и аз все пак събирам info за различни доктори. Е, това е, което знам, дано да съм ти помогнала! Стискам палци! Всичко ще бъде наред!
Виж целия пост
# 10
И Бечев и Шишенкова  НЕ СТАВАТ  Naughty
От опит ти препоръчвам д-р Рени Ковачева  Peace
Има много теми по темата Тина Киркова и всички споменти лекари.
Леко раждане   bouquet
Виж целия пост
# 11
Д-р Киров - два пъти раждах при него Peace Peace Peace!!!!
Виж целия пост
# 12
Аз раждах там със секцио при д-р Рени Ковачева през 2005.Не съм избирала екип, просто тя ми се падна на смяна.Страшно съм доволна от отношението и и професионалите и качества. При положение ,че не бях я избрала за лекар се грижеше страхотно, а представям си ако ми беше лекар.Аз до последно като теб четох стотици мнения и реших,че никой не познавам и не съм ходила при него за да отида и ей така да дам 500 лв( тогава) и да го избера за лекар.Предпочетох да си платя за Вип стая и да се грижат както трябва за мен и реших ,че за много голяма част от лекарите там прочетох прекрасни отзиви и не избрах никого конкретно.
Така всички които бяха на смяна ме обгрижваха и преглеждаха,а момичето от съседното легло си чакаше да дойде нейната лекарка за дя я прегледа , а тя 3 дни ( бяха празници ) не се появи.
Доволна съм от раждането си там и ти препоръчвам Рени Ковачева или Григорова ( тя присъстваше през цялото време на операцията)
Леко и безпроблемно раждане!!
Виж целия пост
# 13
Раждах при Рени Ковачева, страхотен професионалест!!! Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 14
...д-р Марта Дончева. Много моля да споделите мненията си за д-р Дончева,...

Дончева, присъстваше по стечение на обстоятелствата на раждането на второто ми детенце! Много добри впечатления имам, дори отлични! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия