С коремите щръкнали вече, очакваме АВГУСТовското човече

  • 14 922
  • 284
# 270
Здравейте! Напоследък не съм никак редовна в писането(макар, че редовно крадешком ви чета Simple Smile), ама ми се е подпалила главата и на мен от изпити: сега , тази седмица имам два-в четвъртък и в събота; не стига , че са "нагъсто", ами и трябва до търново и обратно да пътувам двата дена, по 500 км на ден и да ставам и в 5 без нещо сутринта, че изпитите са от 8 ooooh!; и за "капак", тоя дето ми е в другиден е при отврат преподавател, който обича да се гаври, та съм се скапала тотално Cry...Айде стига съм ви занимавала с моите ученически неволи
Днес сутринта ходих да ми вземат кръв и урина за изследване, че от началото на април не ми бяха вземали, следобяд ще проверя дали са готови резултатите, поне този път се сетих да поискам парола за интернет достъп, а не да звъня на акушерката Wink
Днес ще ходим евентуално и да купуваме креватче за малката ни принцеса; и аз гледам постепенно да се обзавеждам с всичко необходимо, че не е добра идея наведнъж в деветия месец да се юрна хаотично да пазаря, макар, че покрай тези изпити не ми остава много време за това, но след съботата приключвам и ако ги взема(дай боже) ми остава само държавния, но него вече ще го зарежа за декември, че наистина ми дойде нанагорно #Crazy
Виж целия пост
# 271
Аз се завърнах от зъболекар и проблема ми с венците е вече решен,разходих се малко и купих подаръци за две дечица,че утре с Ивайла сме на двоен рожден ден,въобще тази седмица ни е седмица на рожденните дни в неделя сме пак на двоен и на кръщене незнам как ще ги съчетаем ама ще трябва,че и двете семейства са ни много близки.
За стволовите клетки ние за съжаление няма да можем да си го позволим,Мишимади ти наистина си за възхищение,незнам как се справяш със всичките си задължения,с грижата за децата,а и с голямото коремче е още по трудно,аз на твое място сигурно намаше да успея без помощ!
Моето коремче също е големичко и много ми тежи вече,нали е едро бебче,ама аз си го очаквах първото ми дете се роди голямо,а лекарите казват,че второто е с тенденция също да е такова!
Бобито аз макар да имам свекърва,и то в една къща живеем те са на долният етаж,въобще не ми е помагала с Ивайла и сега не очаквам кой знае каква помощ от нея понякога си мисля дали ще успея да се справя с две малки деца,а и Ивайла ми е дете с труден характер,но след като майка ми се е оправила с мен и сестра ми имаме 1г.3м разлиа и аз ще успея,за съжаление тя е в Гърция идва си веднъж в годината и на нея също немога да разчитам,иначе ни помага много финансово за което съм и много благодарна!

Виж целия пост
# 272
britt, не аз писах за количките, а Ellle   Simple Smile
някой знае ли какво става с валени и деси? отдавна не са писали  newsm78
Виж целия пост
# 273
Здравейте, милички,
много се радвам че всички сте в добро настроение. Като цяло нещата вървят добре при вас гледам, надявам се тези които не пишат да нямат проблеми и скоро да се включат.
Аз съм на работа, но днес поне е по-спокойно, успях да прочета всичко написано от вас  Peace
Bobito и тя е май е от отличниците - всичко изгладено изпрано, аз още нищо не съм купила - с тази работа няма време, събота и неделя гледам максимално да почивам Simple Smile
Но според мен човек пари да има всичко останало е лесна работа. За прането и аз мисля (като МишиМади), че Силан Сензитив (течен) е най-доброто решение, няма прашинки, които да остават в бебшките дрешки и са толкова мекички Simple Smile
Поздрави и на всички отпускари, много хубави емоции и великолепна почивка!
Хайде аз се завръщам към отрупаното бюро!
  bouquet
Виж целия пост
# 274
Здравейте момичета!
Да ви се оплача днес един мангал как ме ядоса. Минавам си аз и мангалите чистят улицата. Зад гърба си чувам единият казва "А, така, който си играе с пишки, виж какъв е резултата!". Трябваха ми няколко минути да асимилирам какво каза тоз олигофрен и да разбера, че става въпрос за мен #Cussing out. Обърнах се само и го погледнах кръвнишки, ама бях вече далече и не ми се връщаше да вдигам скандали. После половин час не мога си вляза в кожата от яд. Разправям на мъжа ми, а той се залива в смях и ми вика "Ами прав е човека" #2gunfire
Ох и ние ще започваме ремонт вече. Малко ми е гадно, защото плановете бяха да направим голям ремонт, да си оправим и кухнята и да си вземем ново обзавеждане за хола (за нас всъщност е всекидневна), но се оказа, че докато се роди бебето няма да имаме финансова възможност. Сега само ще "обърнем ъглите", защото сменяхме дограмата, ще боядисаме и ще сложим ламиниран паркет. Ама важното е да е чисто за бебето, пък големите ремонти няма да избягат.
Относно килограмите и аз съм +10, но всички ми казват, че само на коремче качвам. Честно казано и аз съм доволна от външния си вид, представях си се много по-зле Mr. Green
Виж целия пост
# 275
britt, въобще не съм загряла, че въпроса е към мен, но за съжаление не мога и да ти помогна много. Аз количката даже не съм я виждала на живо и за това малко се притеснявам.  До колкото знам в Бебе Маркет в София - http://www.bebemarket.eu/bm/?p=katalog&razdel=artikuli&id=5&marka=1 могат да се видят и ако не се лъжа в Пигис Хаус.
Надявам се да съм била полезна.
Виж целия пост
# 276
Здравейте,шкембаци! Hug
Да се отчета от днешния преглед: Беболинка е добре - наваксала си е(понеже нали все с 1 седмица по-мъничка си вървеше) и сега даже е +3 дена , тежи 1,500 кг newsm44. Аз нали се оплаквах ,че този месец не съм качила изобщо,но преди 2-3 дни си наваксах- вече си имам за този месец още 1 кг отгоре и стават общо + 8 preggo Та такаааа,бебка си е вирнала дупето нагоре и е заела някаква странна поза,ама то тия дни беше голямо въртене newsm32
Тъпото е,че пак съм си завъдила някакви гадни гъбички,а откъде,като какса само го сънувам,незнам newsm78. Изписаха ми Гинопаверил.Някой ползвал ли го е по време на бременност,че аз малко се притеснявам?
А, и да ви се похваля - в рейса един много любезен чичко ми отсъпи място и аз бях много доволна smile3501
Чао засега от мен и   love001
Виж целия пост
# 277
Мерси Елле, аз го гледах този магазин вече, но не си спомням какво имаше... Ще отида пак ад гледам.
Сорри caprice , бременният ми мозък ми играе номера.

Баво Камето Simple Smile само така!

Дано и ние другата седмица да имаме повод да се похвалим, че ни изкараха 2 седмици назад последния път..
Виж целия пост
# 278
Диди, и аз много се интересувам от замразяването на стволови клетки, едва успях да склоня мъжото.За първи път чувам името на тази банка, но някъде из нета четох интервю с професора единствен трансплантирал таква клетки в България.Той казва,че могат да се съхраняват до 15г, не повече.

Искам да попитам мамите с юридическо образование, какво да ги правя тези от ной.Все още не са ми изплатили стотинка за април, което е повече от месец.И разпечатка ми дадоха на всичко изпращано от работодателя, всичко е наред и ужким до 2седм сме щели да можем да теглим, но нищо подобно не се случи. Сега ходя до там и все нямат интернет #Cussing out, а то е по едни стръмни стълби до 4 ет #2gunfire
Виж целия пост
# 279
kameto79 аз съм ползвала тази паста в началото на бременноста и нямах проблеми,действа.Когато ми я изписаха ми казаха да я ползвам 10дена.Махнаха се гъбичките,но сега пак ми се появиха и почнах пак да се мажа с нея.Казаха ми че е нормално по време на бременост да се появяват,не знам защо.
Виж целия пост
# 280
Момичета, имам едно питане към тези, които пият желязо-при какви стойности на хемоглобина ви го изписаха?Сега си гледам в интернет резултатите-115 ми е newsm78; при първата ми бременност пиех желязо нон-стоп, но тогава още от 4-ия месец беше паднал на 98, а сега не съм пила

Дано и ние другата седмица да имаме повод да се похвалим, че ни изкараха 2 седмици назад последния път..

Ще,ще-и моята се движеше с 3 седмици назад, а сега като ходих си отговаря а за теглото дори е над горната граница за тези г.с. Peace
Виж целия пост
# 281
Хай и от мен, милички Hug
Днеска всички ми върви с краката нагоре Cry
Закъснях 25 мин. за изпита и ми надуха главата учителите.. успях да препиша ужасно малко, което със сигурност едва ли ще стигне, за да не се явявам септември.. После г-жата ми по литература ми каза, да не съм ходела в училището с разголен корем, при което аз ей такива очи направих Shocked, защото корема ми и грам не се виждаше, а и да се виждаше си е лично мой проблем.. Да съм го криела и да съм обличала по-широки дрехи, че ако незнам си кой ме видел можели да санкционират директорката заради мен. Само да поясня, че директорката вчера ме видя и нищо не ми каза освен да ми се усмихне и да ме попита момче или момиче е бебето..
А аз и отговорих, че в 8-ми месец няма как да си скрия корема..и тя взе, че се опули и млъкна #Cussing out #2gunfire
И на мен днеска една много мила жена ми направи място в тролея..и едно малко момченце, докато се возех в трамвая ми помаха от спирката..беше много мило, защото в точно тоя момен бях бясна на оная даскалка..
Утре имам изпит по история и цивилизация.. та ще взема да науча един урок тая вечер..
Само мъжа ми още не ме е ядосал и дълбоко се надявам да него прави, защото иначе ще откача напълно Confused
Бобито, благодаря ти мила Hug
Бланш, изписаха ми желязо, когато хемоглобина ми беше 107 Hug
Виж целия пост
# 282
 И аз да ви се оплача, че няма на кой друг, сама съм с децата докато реши и мъжа ми да си дойде в България.
 Днес един в банката докато чакахме ми вика:"Айде, че скоро ще е." Казвам: "Не, рано е още.", а той:"Нали са близначета момичета? Другата седмица ще измякат." Ей, в такива моменти съжалявам, че го няма мъжа ми да изкърти на някой зъбите, да види дали другата седмица или другия месец. Не стига, че и така ми е притеснено колко ще издържим и съм все на лекарства и на легло, ами и този ще ми се прави на ясновидец.
 На мамите с изпити-успех! Спомням си какво е да тичаш по изпити бременна, но май по- трудно ми беше да оставям малкия на 45 дена и да ходя на очни.
Виж целия пост
# 283
Момичета, заповядайте в новата темичка
Виж целия пост
# 284
buba_85,благодаря ти за отговора smile3525.Само,че моето е на глобули за 3 вечери.
britt,спокойно - ще видиш,че всичко ще е наред,както ти е казала и Бланш! newsm10 Явно има такива периоди,но после си наваксват малките палавници.А отсега само ще дебелеят smile3503Да са ни живи и здрави!!!
Intriga_Girl,я не им се ядосвай на тия...Нали си знаеш,горе главата,пупата напред и т'ва е!Успех с изпитите! fingerscrossed
bobito81,браво на теб!Аз още се помотвам и изчаквам докато ми издадат 45-дневния болничен,но се надявам да няма изненади newsm17
Асето нещо ми се губи newsm78 А Мамадона трябва да е почнала с ремонта - не се претоварвай много,ей!  Naughty #Silly
Лека вечер от мен и да погалите коремчовците! preggo
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия