Проект "Мулти мама" - 2

  • 17 564
  • 268
Време е за нова тема!
 Дано се напълни и тя с добри новини за нови попълнения в тризнашките редици
Laughing

“Мулти-мама” е проект на Сдружение “Детски град”, който цели да подпомогне семейства с тризнаци, четиризнаци и други многознаци в България още от зачеването. Многоплодната бременност е високо рискова, с възможност за усложнения до 2-3 пъти по-често от обикновената. Всеки неин етап протича различно. Жените с многоплодна бременност се нуждаят от много повече пренатална грижа.

Как може да бъдете включена в “Мулти-мама”?

За да бъдете включена в “Мулти-мама” е необходимо да сте бременна или родила многознаци. Наш представител от същото населено място ще се срещне с Вас, за да събере необходимата първоначална информация и да Ви включи в проекта. Могат да участват само родители, които постоянно пребивават в страната и са част от “Предай на мулти-мама”. 

Как се разпределят предметни дарения и средства?

Предметните дарения и средства се разпределят според нуждите на семействата и наличността в склада на Сдружението. С предимство за предметни дарения са най-малките бебета, както и родители участващи в “Предай на мулти-мама”. Средствата се разпределят според преценка на дарителя или чрез гласуване на местните представители по градове.

Какво е “Предай на мулти-мама”?

Това е възможността ненужните на Вашите многознаци дрехи и принадлежности да бъдат предотстъпени безвъзмездно на друга мулти-мама. Тези, които откажат да предадат биват изключени от проект “Мулти-мама” за неопределен срок.

Как и къде може да дарите бебешки и детски принадлежности?

Можете да изпращате Вашите предметни дарения в склада на Сдружение “Детски град”, на адрес с. Бистрица, ПК 1444, ул. Шопско хоро №1

Или

На конкретно семейство от нашият списък. Адреси на многодетните фамилии може да получите на мейл r.oronova@detskigrad.org


Как и къде може да дарите средства за “Мулти-мама”?

1.По банков път:
Сдружение “Детски град”
IBAN: BG80BPBI79425077242001
BIC: BPBIBGSF
Юробанк И Еф Джи България, клон Бизнес парк
Основание: Мулти-мама

2.Като закупите стикер “Близнаци в колата”. Повече информация за това можете да получите на r.oronova@detskigrad.org

3.Лични банкови сметки на мулти-мами и адреси може да получите на същия мейл

Кои са нашите мулти-мами?

гр. Бургас – Здравка – 3 момчета (Станислав, Мирослав и Владислав) на 2м
гр. Пазарджик – Мария – 2 момичета (Любомира и Василка) и 1 момче (Стоян) на 6м
гр. Пазарджик – Роза – 3 момичета на 10м. Който може, моля да помогне с повече информация!
гр. Пловдив – Ирина – 2 момичета (Деа и Савина) и 1 момче (Александър) почти на 1м
гр. София – Ади – 2 момичета и 1 момче на 4м

Кои са нашите бременни мулти-мами?

гр. София – Мария (mam08) – термин 13.11.2008г. – 1 момче, 1 момиче и 1 срамежливо.
гр. София – момче + 2 момичета – термин 1.08.2008г., вероятно ще се родят към 14 юни. Все още събираме информация.


Кои са нашите приятели?

BG-Mamma – нашият любезен домакин за “виртуален офис”.
Дамаянти, Mama_Pisana и She Devil – фотошопски форумски мами, които изработиха стикера “Близнаци в колата”.
Double With Cream – модераторката, която любезно разчиства и освежава темата.

Към кого може да се обърнете за повече информация чрез форума?

гр. Бургас – ianina, ГАБИ*07, sisa2222,
гр. Варна – nikiki,
гр. Димитровград – Ravia
гр. Левски - GrOzNoTo^_^PaTe
гр. Пазарджик – Луда Яна
гр. София – Dante, Dencho, rut,  ДейзиГ, Томасе, Тонето
гр. Хасково – mit*bul

За да родиш и отгледаш тризнаци, е нужно повече от няколко допълнителни пелени!

Сдружение с нестопанска цел в частна полза “Детски град”
Съдебна регистрация: ф.д. № 241/2008, парт. 14552, т. 317, р. V, стр. 25
Адрес: гр. София 1715, жк Младост 4, бл. 463
Булстат: 175468505
Управител: Румяна Оронова

Раздавам и подобни банерчета.  Flutter
http://www.bgphoto.net/photos/12333/o633458421314987357.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/12333/o633458431243646347.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/12333/o633458421362809955.jpg

Това за линк към темата в подписа:
Код:
[url=http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=290868.0][size=13pt][color=brown]Проект "Мулти-мама"[/color][/size][/url]

Линк към стратата тема:
Проект "Мулти-мама"
Виж целия пост
# 1
Тук е мястото да благодаря на Креми и всички закупили 25 стикера на близнашката среща в Сф.   bouquet
Виж целия пост
# 2
Мисля, че и последните 5 стикера намериха своите притежатели Laughing
Виж целия пост
# 3
Роси вчера така ме шашна с букета, че забравих да ти кажа, че и аз ще взема стикери на заплата
Виж целия пост
# 4
Да се разпиша в новата темичка
Виж целия пост
# 5
Данте,прати ли и на мен?
Все забравям да те питам. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Днес, но явно нашата поща нещо не е както трябва. С Креми сме в Сф, а писмото пътува почти седмица.  Crazy
Виж целия пост
# 7
Роска кога пак ще идваш към магазина да събера още дрешки?
Виж целия пост
# 8
Роси вчера така ме шашна с букета, че забравих да ти кажа, че и аз ще взема стикери на заплата

Деси, ти на мен ли казваш Роси? 'Щото аз съм Руми.  Laughing И rut е Руми.  Flutter
Виж целия пост
# 9
Роси вчера така ме шашна с букета, че забравих да ти кажа, че и аз ще взема стикери на заплата

Деси, ти на мен ли казваш Роси? 'Щото аз съм Руми.  Laughing И rut е Руми.  Flutter

Извинявай  Embarassed Embarassed Embarassed, аз не помня имена, а и днес говорих с доста хора
Виж целия пост
# 10
Здравейте, мами Hug
И аз помолих за стикери - 3-4, дано Данте ми е мушнала в колетите Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Здравейте, мами Hug
И аз помолих за стикери - 3-4, дано Данте ми е мушнала в колетите Heart Eyes

Ами не е!  Mr. Green Утре ще ги мушна в пощенски плик.

Говорих с Теди (mihail74), която е в Сф и чака тризнаци към 25 юни в Шейново. Съгласни ли сте с приходите от продажбата на стикерите до момента да им купя памперси? Спешно търсят и още едно креватче/ кошара за спане.
Виж целия пост
# 12
Здравейте момичета, страхотна инициатива! Поздравления     bouquet
Включвам се в темата да споделя, че в Етрополе /моят роден град/ има тризнаци на около година и половина - две. За съжаление нищо повече не мога да кажа, защото само съм ги виждала на разходка, миналото лято в дългата количка  Mr. Green. В Етрополе ходя веднъж на няколко месеца, но предполагам може да се издири информация имат ли нужда от помощ  Thinking
Виж целия пост
# 13
предполагам може да се издири информация имат ли нужда от помощ  Thinking

Ако я издириш ще сме ти благодарни.  Wink
Виж целия пост
# 14
като начало това от 2006г.
http://www.bot.bg/index.php?t=vcontent&id=1527
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия