Татковцитеее - готвите ли у вас ?

  • 16 988
  • 169
Има ли тука и други татковци (чичовци, дядовци батковци и тем подобни), които готвят. И доволни ли са половинките от кулинарните им способности. Щото като влеза в готварския подфорум, почти не срещам мъже май.
Виж целия пост
# 1
да, правя омлет и пържени яйца , салати, таратор и айрян по-добре от половинката.
Виж целия пост
# 2
Моя режим на работа е една седмица работя по 12 часа ,и една седмица почивам.През седмицата ,когато съм на работа само той готви.Готви абсолютно всичко каквото кажа ,че ми се е прияло или му е дошло времето.Е,не много сложни манджи,но сравнително засукани.Децата харесват сготвеното от тати,аз също нямам претенции.Може да готви всичко в т.ч. баница,кавърма,супа,всякакви китайски вкусотийки ,без десерти. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Моя мъж готви страхотно но много рядко
Виж целия пост
# 4
Готвя с удоволствие ,но ми забраниха категорично.Сега само понякога боб.Зная към 20-на начина .
Виж целия пост
# 5
Мдааа ще трябва да си обменяме рецепти само между мъжете. Това например приготвяне на боб по 20 начина ми звучи интересно.
Виж целия пост
# 6
Може да са и повече,ама само за толкова се сещам.
Виж целия пост
# 7
Звучи ми много секси мъж да готви, особенно пък специално за мен, а не по принцип Flutter
Обаче моят мъж може само зеленчукова супа и омлети  Confused
Виж целия пост
# 8
Готви ми  Grinning
малко не му се отдават завъртулките по рецепта, но то щото обича да импровизира...
и слава богу де  newsm03
Виж целия пост
# 9
Много вкусно готви мъжа ми Heart Eyes
Рядко се случва,но затова е и толкова сладко сигурно Mr. Green.Аз съм по спец по традиционните ястия,той-по специалитетите smile3501
Виж целия пост
# 10
Готви разбира се, че и вкусно и му доставя удоволствие даже. А бебчо като е крив колко пъти той се захваща. Няма такива работи ама аз съм работил цял ден, а ти какво си правила досега. Абе мъж мечта  Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Да. Всъщност основно той готви идва му отвътре  Flutter и професионален готвач може да му завиди.
Виж целия пост
# 12
Мъжът ми е скаран с кухнята, не може елементарни неща да приготви. Обаче баща ми е страшен в готвенето. От него съм се учила да пригласям различни специалитети, пълнени калмари, палачинките да ги обръщам от тиган, без да ги залепям някъде по пода или тавана, майстор е в салатите и аранжировката.

 cook  newsm64   food002  eat  cook
Виж целия пост
# 13
моя мъж прави салати и понякога той пържи картофите ... и сутрин кафето  newsm78  и май само това , общо взето е скаран с готвенето
Виж целия пост
# 14
Преди по- рядко сега всеки ден, т.к. си счупих крака Sad
Определено той е по- добрия кулинар Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия