Възможна ли е бременност?

  • 19 652
  • 27
Здравейте.Обръщам се към вас с този въпрос,защото и аз съм объркана.С приятеля ми никога не сме говорили за бебе все още,а аз съм болна на тази тема.Цикъла ми дойде на 25.05 с леко прицапване,след което 3 дни си беше нормален ,а на четвъртия само капеше.Но откакто ми свърши имам болки в кръста и в яйчниците,проблеми със съня,киселини от каквото и да хапна.Миналия месец 3 пъти се сънувах бременна,снощи и братовчедка ми ме е сънувала така.Внушавам ли си или може би наистина съм бременна?
 
П.П.По принцип се пазим с прекъснат акт,единствено на 24.05 и в последния ден от цикъла не сме.
Ще ви бъда благодарна за отговорите
Виж целия пост
# 1
Ами ако се съмняваш, направи си тест - мисля, че ще покаже бременност, ако има такава Peace
Виж целия пост
# 2
Не е ли рано за тест при положение,че няма закъснение?
Виж целия пост
# 3
tenderseducer, за тест е твърде рано според мен. Ако искаш започни от утре да мериш базална температура да видим какво ще покаже тя. Аз не разбрах точно - цикълът ти бил ли е различен от друг път? Ако е така можеш да си направиш тестче, нищо не пречи...
 Дано да е това което искаш! От сърце ти го желая!  Hug
Виж целия пост
# 4
Не е ли рано за тест при положение,че няма закъснение?
аз доколкото разбрах, ти се съмняваш, че от предния месец си забременяла, и цикъла ти е бил оскъден тоя месец  newsm78 затова и ти казах, че може да направиш тест.
НО, вече ако си имала предвид след 25-ти май - рано е за всичко - и за тест, и за овулация, и за симптомите, които споменаваш Peace
Виж целия пост
# 5
Менструацията беше нормална според мен,не толкова обилна,но не и както при цветна бременност,изчела съм доста и би трябвало да е бледа и много оскъдна.Май ще изтичам до аптеката,само ме е страх да не се разочаровам...и просто да си внушавам
Виж целия пост
# 6
по-скоро си внушаваш, според мен...щом си имала нормална менструация, би трябвало сега да ти предстои овулация. Колко дълъг ти е цикъла?
Виж целия пост
# 7
От началото на годината до сега 3 месеца 28 дни,следващите 3 месеца на 31
Виж целия пост
# 8
От началото на годината до сега 3 месеца 28 дни,следващите 3 месеца на 31
ехе, значи ти предстои овулация,и пак казвам - ако не се съмняваш, че от предния месец си бременна, е супер рано  Peace
Виж целия пост
# 9
Направих си тест и е отрицателен....и въпреки всичко някак си го чувствам,но явно си въобразям.Ех...мечти
Виж целия пост
# 10
често момичетата като четат особено темата за признаците за бременност, си въобразяват всичко това - и аз бях така, но след няколко разочарования се отказах да се вглеждам в тялото си - просто си чакам заксънение, като следя и БТ - и така няма да съм изненадана!
 добре е да се надяваш - но с основание Peace
Успех ти желая в следващите опити  bouquet

Виж целия пост
# 11
Благодаря ти,че се нае да ми отговориш.Успех и на теб
Виж целия пост
# 12
Ами аз мисля, че не си бременна. Така както го описваш си имала нормален цикъл и проблемите със съня според мен са следствие на друго. Дано скоро да забременееш, защото виждам, че го искаш  Hug
Виж целия пост
# 13
6том е имало кървене със сигурност не си бременна,ако аи само ти прицапва и ти спира/няколко капки/.Дано сега този месец имаш късмет baby_neutral
Виж целия пост
# 14
Здравейте,
искам да ви попитам мами, при първите симптоми на бременност имали ли сте тъмна урина с остра миризма? Питам защото бях бременна преди година (направих аборт тогава  Rolling Eyes ) и имам същата тъмна и мътна урина с остра миризма  #Crazy ,както и предния път,4увствам урината си тежка все едно има белтък в нея (не е обезводняване, защото пия по 2л течности и урината ми не се променя,нямам и болки , нямам други симптоми) само дето вечер ме гони безсъние, а сутрин спя до обяд когато не съм на работа, а когато стана рано съм умряла от глад (а по принцип не закусвам   Naughty и ям към обяд 4ак). Освен това ми се появи едно бяло гъсто течение, но когато бях забременяла първия път пак го имах. Приятеля ми свърши в мен няколко пъти 2-3 поредни дни след като ми свърши цикъла , оттогава са минали 2 седмици.И още нещо сутрин ставам на бегом да ходя да пишкам и през деня пишкам често. Когато бях бременна първия път имах симптомите за апетита, съня и урината във 2-ра седмица и половина и в средата на 3-та ми показа теста много бледа 4ерта. Според вас възможно ли е да съм бременна?  newsm78 Някой имал ли е същите симптоми???
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия