Сваляте ли си тъмните очила когато говорите с хора?

  • 7 094
  • 159
Първо да ви попитам дали носите тъмни очила. Гледам доста хора носят.
От тук възниква следния въпрос: Сваляте ли си тъмните очила например, когато срещнете някой познат на улицата и се спрете да размените две-три думи. Етикета мисля че изисква при разговор с някой човек винаги да си сваляме тъмните очила. На мен например ми е много грозно и неприятно, когато говоря с някой и го гледам в очите там да виждам две тъмни дупки.
Не говоря за случаи на болни хора на които очите им са болни и задължително трябва да носят тъмни очила и да не ги свалят. Говорим за здрави хора със здрави очи, които носят очила защото такава е модата или и аз не знам защо.
Виж целия пост
# 1
Свалям, да. Но ако отсрещната страна има тъмни очила, и не ги свали, и аз пасувам.

Говорим за здрави хора със здрави очи, които носят очила защото такава е модата или и аз не знам защо.

или защото предпазват от слънцето...

Виж целия пост
# 2
да, свалям си ги, и много се дразня, когато човека отсреща не ги сваля, докато говори с мен. Много държа да гледам някого в очите, като си говорим Peace
Виж целия пост
# 3
На мен и слънчевите очила са ми с диоптър. Влизам ли в категорията болни хора?
И не, не си свалям тъмните очила като говоря с някого на улицата, основно по горната причина. Но май и като тийнейджърка не го правех, а тогава нямах диоптър.
Виж целия пост
# 4
И аз обичам да си свалят очилата хората, а не да си гледам отражението в тях. Иначе не нося слънчеви очила. Зимата като се здрависвам с някого си свалям ръкавиците.
Виж целия пост
# 5
Ех, Борка, Борка, в обедна почивка си явно. Не се научи, баба му стара, че подлогът се членува с ПЪЛЕН член. ВзЕми му го сложи, тоя пуст член. Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Говорим за здрави хора със здрави очи, които носят очила защото такава е модата или и аз не знам защо.
аз съм здрав човек, със здрави очи, но ако слънцето ми блести, не си свалям очилата, независимо какво правя. Аз знам защо ги нося- за да си предпазвам очите от УВ лъчите, и кожата около очите в слънчево време.
Виж целия пост
# 7
Свалям ги.
Виж целия пост
# 8
Ех, Борка, Борка, в обедна почивка си явно. Не се научи, баба му стара, че подлогът се членува с ПЪЛЕН член. ВзЕми му го сложи, тоя пуст член. Mr. Green

???????????????? newsm78
Виж целия пост
# 9
Нося. Не ги свалям. И докато пия кафе "Нова Бразилия" не ги свалям.
Но така правя услуга на говорещия с мен - не потъва в магнетичното излъчване на очите ми, а може спокойно да формулира и изкаже мисълта си   Blush
Виж целия пост
# 10
Свалям си очилата, да. И зимно време си свалям ръкавиците, за да се здрависам. Навик ми е.
Виж целия пост
# 11
Ako e навън където ми блести слънце- не, не ги свалям
в помещение -да
Виж целия пост
# 12
Свалям си очилата, да. И зимно време си свалям ръкавиците, за да се здрависам. Навик ми е.
Ръкавиците-да.Независимо дали съм вътре или навън.
Виж целия пост
# 13

А приятно ли ви е когато говорите с някой вместо очите му да виждате две черни дупки?
Виж целия пост
# 14

А приятно ли ви е когато говорите с някой вместо очите му да виждате две черни дупки?

С хората, с които ми е интересно и приятно да разговарям, не го правя на улицата под преките слънчевите лъчи. Това, че някой ме е спрял, за да ме попита как да стигне до... , не ми е основание за запознанство и общо взето ми е все едно дали човека е с черни очила, противогаз, скафандър и т.н.
А на сянка  и в затворено помещение си ги свалям, естествено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия