Антидотиране

  • 1 435
  • 12
В момент на разсеяност бутнах мобилния си телефон в същото отделение на чантата ,в което имаше пликче с хомеопат.лекарства. ooooh! Стоя там около 10 мин.докато се сетя за грешката. Дали са се антидотирали? ooooh!
После пък ги забравих в-у миялната машина докато беше пусната ,с което сигурно ги довърших......
Да ходя ли при хомеопата да ги сменя ? Thinking
Виж целия пост
# 1
ДА!
Виж целия пост
# 2
Благодаря ,Nial, след такова категорично ДА- нямаше как.....вече са сменени....  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Чак пък толкова Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Според мен нищо не им е станало за 10 мин, само връзката с миялната не разбрах Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
А защо хомеопатичните лекарства се антидотират от мобилни телефони? И от какви други такива уреди могат да се "развалят"?

Предполагам за вас подобен въпрос е глупав, но моля ви, кажете ми!  Embarassed
Виж целия пост
# 6
аз пък редовно  държа опаковкта с хапченца вечер до главата ми(ако трябва да ги давам вечер),и до тях стои мобилния ми телефон -и не съм забелязала да не действат
Виж целия пост
# 7
аз пък редовно  държа опаковкта с хапченца вечер до главата ми(ако трябва да ги давам вечер),и до тях стои мобилния ми телефон -и не съм забелязала да не действат
По принцип казват да не се държат в близост до мобилния телефон, ама щом ти действат  Hug
Виж целия пост
# 8
В момент на разсеяност бутнах мобилния си телефон в същото отделение на чантата ,в което имаше пликче с хомеопат.лекарства. ooooh! Стоя там около 10 мин.докато се сетя за грешката. Дали са се антидотирали? ooooh!
После пък ги забравих в-у миялната машина докато беше пусната ,с което сигурно ги довърших......
Да ходя ли при хомеопата да ги сменя ? Thinking
Ако не е звънял мобилният междувременно, няма страшно.
И на мен ми се е случвало преди и специално звъннах на хомеопата, да питам..
Виж за миялната, не знам. newsm78  В този случай не бих рискувала.
Хомеопатичните лекарства можеш да си ги увиеш в няколко пласта алуминиево фолио и да си ги транспортираш в чантата в близост до мобилен телефон безпроблемно. Лъскавата страна на фолиото винаги слагах навън, за да отразява допълнително вълните.
Виж целия пост
# 9
Бас ловя, че повечето ползващи ХЛ нямат предтсава за това изискване Rolling Eyes И все пак ХЛ действат.
Виж целия пост
# 10
При едно пътуване бях оставила през нощта цялата хомеопатична аптечка в чанта до работещ хладилник. Като казах на хомеопатката, тя ме увери, че не е голям проблем излъчването от този електроуред. Но за мобилните телефони специално ме предупреждава.
В хомеопатичната аптека на Чаталджа също има знак за забрана за разговори по мобилните в самата аптека, а понеже питах аптекарката за срока на годност на хомеопатичните лекарства по принцип и тя каза,  че нямат срок, /слагат им поради изискване на здравното министерство/, но едно позвъняване на мобилен телефон в разстояние по-малко от метър ги уврежда тотално.

Аз напоследък ги държа в метална кутия като ги разнасяме по пътуванията с нас, мисля, че са защитени така.
Виж целия пост
# 11
От всички ел.уреди ли се увреждат ХП лекарства? На какво разстояние трябва да се съхраняват от тях?И изобщо къде да ги държим за по-сигурно?
Виж целия пост
# 12
Около всеки електроуред, както и около всеки проводник, по който тече ток се създава електромагнитно поле. Затова хомеопатичните лекарства трябва да се държат далече от електроуреди, разклонители и прочие. А относно метална кутия за транспортиарянето им - магнитни свойства имат елементите желязо, кобалт и никел. Тоест, ако кутията съдържа тези елементи е по - добре да не се ползва. С дъщеря ми посещаваме различни лекари хомеопати, които са съпрузи. На гърба на всички рецепти, които изписват има следния текст:



Всеки, който прочете гърба на рецептата научава основните правила за действието и съхранение на лекарствата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия