Детска градина в Делфт, Холандия

  • 1 060
  • 3
Мили Мами,
Имам такъв въпрос  newsm78 (ако някой може да ми помогне).
Предстои ми да обмисля работа и престой в Делфт за около 1 година. Не ми се иска да се деля с детето (на 4 години е), а никой друг от вузрастните не може да дойде (мама, мъж ... ). Какви възможности има да се гледа дете на такава възраст там - градина (частна, държавна), детегледачки и пр. и какво ще ми струва.
Благодаря предварително  Hug.
Виж целия пост
# 1
на 4 г. тук/в холандия/ децата ходят на училище.
мисля, че е малко трудна мисията ти.
успех ти желая  Simple Smile.
Виж целия пост
# 2
Поне училището е безплатно, но е до 15- 15.30 и след това евентуално занималня. За целта обаче от сега трябва да провериш за свободни места. Записването за училище започва от рано.
Ако прецениш, че можеш да плащаш на детегледачка и не си струва за една година да си даваш детето на училище цените на час започват от 5 евро (много оптимистично) и достигат до 10. Д
Детската градина не е алтернатива- няма такава за деца над 4 години.
На детето ще му хареса в училище и няма да е единственото, което не говори езика.
Успех в намирането на училище и с твоята работа в Холандия Hug
Ако имаш други въпроси, влез в под форума "по държави" и намери холандската тема.
Виж целия пост
# 3
на 4 г. тук/в холандия/ децата ходят на училище.

И какво учат милите на тази възраст  newsm78

Поне училището е безплатно,....... Записването за училище започва от рано.
.........
На детето ще му хареса в училище и няма да е единственото, което не говори езика.
Успех в намирането на училище и с твоята работа в Холандия Hug
Ако имаш други въпроси, влез в под форума "по държави" и намери холандската тема.

Благодаря много за добрите съвети Hug
И на мен ми се иска да проговори език. Може би ще трябва да помоля работодателите за съдействие за записване ....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия