Безцветна спирала за мигли

  • 6 599
  • 20
Преди години ползвах такава на Ив Роше.
Сега потърсих да си купя пак - няма.
Исках да е на прилична фирма, макар и по - скъпа, защото често правя алергични реакции от по - некачествени гримове, особено на очите. Предлагат ми разни варианти от 3 до 5 лв. но не посмях да експериментирам.
Най - приличната безцветна спирала, която открих е на ДЕБОРА /струва 10лв/. Но ефектът е почти нулев, в сравнение с този, който помня от преди.

Ако сте виждали скоро или пък ползвате хубава безцветна спирала - давайте идеи!
Виж целия пост
# 1
И аз от известно време си търся такава, така че ще следя темата  Peace
Виж целия пост
# 2
Орифлейм имат такава спирала,но незнам какваи  е цената,защото във всеки каталог е различна!виждала съм и някакви безизвестни по 2 лева!потърси в парфюмерииите или поръчай от Орифлейм!
Виж целия пост
# 3
Аз съм ползвала тази на Орифлейм,но не останах доволна.

Виж целия пост
# 4
В каталога на Орифлейм пише "подхранваща спирала".
Вероятно няма за цел да извива миглите  newsm78
Виж целия пост
# 5
Сещам се само за тази на Орифлейм  Peace
Виж целия пост
# 6
В каталога на Орифлейм пише "подхранваща спирала".
Вероятно няма за цел да извива миглите  newsm78

Ами тя наистина не извива миглите, ако преди това си ги извиеш с извивачка и я нанесеш ефекта е хубав, но трябва да се нанася на чисти очи.
Виж целия пост
# 7
На Essence има една такава то се води гел за вежди и мигли, но аз го ползвам като безцветна спирала и съм супер доволна! Peace
Виж целия пост
# 8
на constance caroll (английска) си купих. не струва  Naughty , определено. ползвам я за веждите.
Виж целия пост
# 9
Ауууу един индиянец да се намеси,какъв е ефекта от тази спирала,че сефте чувам. newsm78
Виж целия пост
# 10
Ауууу един индиянец да се намеси,какъв е ефекта от тази спирала,че сефте чувам. newsm78

ако са ти дълги и извити (демек хубави по рождение) миглите, ги прави още по-шик:) придава им блясък. доизвива. ако са като моите - къси, прави, смотани, чакай чудо да стане:))
Виж целия пост
# 11
Освен изброените от *dega* плюсове, за мен безцветната спирала има и още едно гоооолямо предимство - не се размазва!  Peace Особено в летните жеги това е много удобно.
Виж целия пост
# 12
Моите мигли са руси  Embarassed Така, че... едва ли ще ми свърши работа, но пък ми трябва за веждите, чее.. много са смотани. На едно изложение гледах фиксатор за вежди на Максфатор (ако не се бъркам), даже го пробвах - невероятен! Иии тъкмо да си го купя, попитах за цената... 28 лв  #Crazy Не, благодаря  Laughing
Виж целия пост
# 13
Ползвах Орифлеймската безцветна спирала,страшно доволна останах,това беше най-хубава безцветна и подхранваща спирала.Доста ми пооправи миглите,пораснаха и нови,въобще имаше ефект.Сега искам да си взема тази на Мавала,дават я също за подхранване,надявам се да е добра.
Виж целия пост
# 14
Карчева, тази на Мавала къде си я виждала и каолко струва?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия