Нови говорители по новините в bTV!

  • 9 203
  • 81
"Гена Трайкова и Венелин Петков слизат от екрана. Причината е, че от известно време усилено работят по поредица от документални филми, които ще бъдат излъчени през есента.
На тяхно място идват бившата водеща в TV7 Виктория Петрова и репортерът Цветомир Семов. Ще водят през уикендите." - в-к "Телеграф"

Виж целия пост
# 1
Еми честито ! Да им е лека работата ! Peace
Виж целия пост
# 2
Снощи гледах представянето им.Мацката е страхотна,бързо ще събере фенове.Но и като глас и постановка си личи,че е школувана.За младежа не мога да кажа същото,поне от първо впечатление,говори бързо и ще трява да се справи с това в ефир.Но щом са го избрали,а и разбрах,че е бил радиоводещ.Успех на новия екип!
Виж целия пост
# 3
Хм, аз пък разбрах, че ще заместват Ани Салич и Юксел Кадриев.  newsm78
Виж целия пост
# 4
Успех им пожелавам!   bouquet
Много харесвам Виктория Петрова още от времето, когато работеше в ТВ7. Има прекрасно излъчване и води добре. За Цветомир Семов не мога да кажа същото, но мисла, че ще се ошлайфа в процеса на работата.
Виж целия пост
# 5
http://btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=113260

ето инфо от техния сайт, временно ще заменят Гена Трайкова и Венелин Петков .
Виж целия пост
# 6
Вики е много готина и като човек,тъй че браво за успехите и!!!! newsm10 smile3501
Виж целия пост
# 7
А какво стана с прехвалената Ирина Костадинова, за която жълтата преса се скъса да пише  newsm78
Виж целия пост
# 8
Вики е красавица, но не е за новините според мен. Прекалено много гримасничи и има твърде жизнерадостен вид (а четеше новините за убийството на 8 годишно дете!) Освен това е и твърде секси, с тези устни... никой мъж няма да слуша новините Crazy Laughing пък младежа не и стои добре. Изглежда като дечко до нея и явно получава новините на мига с тези "сателити" отстрани. Всъщност е чаровен въпреки ушите, но за новинари си има определени изисквания за излъчване.
Виж целия пост
# 9
Младежът, да си го кажем, просто не става за водещ. Сигурно има множество качества, но просто останалите вдигнаха твърде високо летвата за външен вид. А на фона на девойката пък съвсем. Докато тя е много красива, жалко, че прическата са й променили и просто са я скрили, вместо да подчертаят писаното лице.
Не бих искала да го гледам всяка вечер, просто ми иде да превключа канала.
Виж целия пост
# 10
Вики е красавица, но не е за новините според мен. Прекалено много гримасничи и има твърде жизнерадостен вид (а четеше новините за убийството на 8 годишно дете!) Освен това е и твърде секси, с тези устни... никой мъж няма да слуша новините Crazy Laughing пък младежа не и стои добре. Изглежда като дечко до нея и явно получава новините на мига с тези "сателити" отстрани. Всъщност е чаровен въпреки ушите, но за новинари си има определени изисквания за излъчване.

И аз си помислих това, когато ги видях. Много неестествени стояха като двойка. Харесвам Ивайло Василев newsm78 ли беше. Стои стабилен. Вики е готина, но май прекалено готина.
Виж целия пост
# 11
С водещия май на доста гафчета ще се смеем. Laughing Но нищо, понякога те създават чар дори на новините.
За водещата и аз като Балу забелязах, че нещо много възторжено говори, като че ли съобщава, че български космонавти са осъществили успешна мисия до Марс... Има нужда от школуване къде да слага акцент и къде - не.
Виж целия пост
# 12
Цветомир Семов ми е много симпатичен, говори добре, доколкото успях да чуя вчера. Виктория...да, хубава е, не отричам, но...ох, не знам, предпочитам си Гена Трайкова и Венелин Петков.
Виж целия пост
# 13
Ауу, мацката е разкошна Flutter Красива жена с интелигентно излъчване- любимата ми комбинация Hug Момченцето е смешко, ама...каквото сега , да не сме чак толкова придирчиви Laughing
Виж целия пост
# 14
Жената ми харесва горе-долу, но Семов според мен не е за водещ на новините. Толкова ли не можаха да изберат друг. Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия