Проблеми с бъбреците и пикочните пътища - 11

  • 48 127
  • 257
координати на детски нефролози и уролози

Поликлиниката към Педиатрията - ул. "Найден Геров" №2, тел. 952 38 40, записване: всеки работен ден от 08:00 (отидете там към 7:30, за да не останете без номерче)

Доц. Анадолийска – детски нефролог – 0888941012, МЦ Борола ул.''Цар Симеон'' № 52
Тел. номер регистратура 02-9836203

Д-р Буева – детски нефролог - 0887992911 - приема и във 2-ра градска болница, 30лв. преглед, вторник и четвъртък от 14.30 до 17.00 ч. В поликлиниката преглежда само от 9 до 10 във вторник.

д-р Лилова /детски нефролог/ 0884933074 , Болница ТОКУДА - 02-542347

Др. Русинов – детски нефролог - работи в нефрологията на Педиатрията, но не дава консултации в поликлиниката към болницата, а в МЦ "Детско здраве", във вторник след 14 ч. телефони на центъра - 952 42 97, 952 57 37, 0888 22 30 62, адресът на МЦ "Детско здраве" е - ул. "Ами Буе" Nо 27-29

Детска урoлогия, Пирогов – 9154 371 /детски урологичен кабинет/

Доц. Кюркчиева – детски уролог /завежда детската урология в Пирогов/ - 0888655504, частен кабинет – 9520324, ул. “Балша” 5, Поликлиника “Краси”, прегледи - четвъртък от 14 до 16 ч. /след предварително записване/, 30 лв. преглед, евентуално при преглед с ехограф още 30 лв.

д-р Момчилов /уролог в Пирогов/ - 0888 770 310 и 048 848 122

д-р Чаначев  -  0887 36 91 50 


д-р Панчев - 0898491633, служебен - 9154 371, 9154 372

д-р Пандаров  0889625990

д-р Гайдаров /детски уролог/, /Правителствена болница/ - 0885597550

доц. Близнакова - 0887 366 652 /Варна, детски нефролог/

линкове към старите теми:
тема 1
тема 2
тема 3
тема 4
тема 5
тема 6
тема 7
тема 8
тема 9
тема 10
Виж целия пост
# 1
Хайде аз ще съм първия писал в нея

Поставям
лекарствен справочник   за да си го дърпате

Виж целия пост
# 2
д-р Панчев - 0898491633, служебен - 915 4371, 9154372 

Служебния телефон го пишете 9154 371 първите 4 цифри са еднакви за целия пирогов а последните 3 се видят за вътрешен телефон. тоест на урологичното отделение е 341 кабинета на първия етаж е 371 а на 6-тия етаж е 366, като пред първите 4 цифри се слагат 4-те цифри които са за целия пирогон 9154
Виж целия пост
# 3
     Запис.
Виж целия пост
# 4

Какво означава тоя надпис?
Виж целия пост
# 5

   Означава, че се записвам, за да следя темата.
Виж целия пост
# 6


   Означава, че се записвам, за да следя темата.
не е ли по-добре, ако натиснеш долу опцията "извести" за да те известява за отг. по темата?
Виж целия пост
# 7
pc_sistemi,  Благодаря за разяснението, но сега заради един интервал не ми се редактира...  Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 8
Здравейте и от нас.  Hug
Мария вече 4-5 дена пие Дриптан. Първите 2 дена си се напикаваше, а и лошо и ставаше. Но вече 2 поредни вечери е суха newsm44 а и не се е оплаквала че и е лошо. Малко стомах я боли, но предполагам е нормално след като приема силни лекарства.
Виж целия пост
# 9
Здравейте и от нас.  Hug
Мария вече 4-5 дена пие Дриптан. Първите 2 дена си се напикаваше, а и лошо и ставаше. Но вече 2 поредни вечери е суха newsm44 а и не се е оплаквала че и е лошо. Малко стомах я боли, но предполагам е нормално след като приема силни лекарства.
давай й ентеросан или ентерол

имам ВЪПРОС - нямам време да чета назад, затова ще ви питам тук
нашата история съвсем накратко за да дадете адекватен съвет - установен проблем с бъбреци в 7м бременост, след раждането веднага ни пое Буева и до сега ни гледа тя - имаме хидронефроза с правена цветна снимка на която нямаше никакви установени проблеми. хидронефрозата е под 1см и затова само я следим, имаме бактерии, но до сега /пу-пу/ не е правила някакви инфекции, не е пила натибиотик
ВЪПРОСА - не успях да хвана Буева преди нейната почивкаа това лято
- ГАйдаров съм си харесала - той като уролог ще ми свърши ли работа за преглед как върви хидронефрозата?
- какви пари взима на преглез - за видеозон и преглед заедно? и как да запиша час - те.е кои дни преглежда и къде?
Виж целия пост
# 10
Според мен и нефролог и уролог ще ти свърши работа. В този смисъл, мисля че Гайдаров е добър избор. Жади ще каже повече, аз само ти давам тел.   д-р Гайдаров /детски уролог/, /Правителствена болница/ - 0885597550
Виж целия пост
# 11
Здравейте и от нас!Ние пихме 3 месеца Калимин и на последния преглед ни го спряха.Не мога да кажа, че сме напълно излекувани, но положението е много по-добре.И най-важното-нямаме остатъчна урина и проблеми с бъбреците.Успех на всички дечица!Catnadeen, ние също имахме хидронефроза, от която/за щастие/ няма и следа.Така, че спокойно ще го израстете!
Виж целия пост
# 12
Здравей Хиса. Радвам се 4е сте добре. И ние ходихме при д-р Кън4ев, нещо не успях да му нацеля работното време в 4астният кабинет, та затова ни направи уродинамиката в Пирогов. Взехме си талон и д-р Пан4ев му се обади, та в Пирогов си ни направиха изследването. Ние запо4нахме с Дриптан, но засега в малки дози, 4е на Мария и прилошаваше от ненего.
И Мария като малка беше с хидронефроза и задържаше урина в единият бъбрек. Но и тя ве4е е добре. При прегледа на ехо преди година, доктора каза 4е  все още имала леки дренжни смущения, но като цяло детето си е израстнало проблемите.
Виж целия пост
# 13
Здравей Хиса. Радвам се 4е сте добре. И ние ходихме при д-р Кън4ев, нещо не успях да му нацеля работното време в 4астният кабинет, та затова ни направи уродинамиката в Пирогов. Взехме си талон и д-р Пан4ев му се обади, та в Пирогов си ни направиха изследването. Ние запо4нахме с Дриптан, но засега в малки дози, 4е на Мария и прилошаваше от ненего.
И Мария като малка беше с хидронефроза и задържаше урина в единият бъбрек. Но и тя ве4е е добре. При прегледа на ехо преди година, доктора каза 4е  все още имала леки дренжни смущения, но като цяло детето си е израстнало проблемите.
дано и моята Мария надрасне проблемите си, дано
радвам се за вас
Виж целия пост
# 14
Да се запиша и аз в новата тема.Днес е хубав ден за мен,моята ЛОРА ИМА  3-ТИ РОЖДЕН ДЕН!!!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия