ploda nisko dolu

  • 846
  • 10
hi na vsi4ki.
nqkoj da znae ili da mu se e slu4valo ploda da e nisko dolu?posledniq pyt kogato lekarq me gleda na videozon mi kaza 4e ploda e mnogo nisko ,a i sled pregled uto4ni 4e i 6ijkata na matkata e mnogo nisko....kazete mi molq vi ne6to pove4e po tozi vypros
mersi predvaritelno:)
Виж целия пост
# 1
Кажи в коя седмица си! Аз знам, че всичко ще е наред, ако плацентата не е много ниско разположена! А за ниско разположена шийка не съм чувала! Да не е казала, че  е скъсена?
Виж целия пост
# 2
Аз също нося бебето доста ниско. Доктора обаче ми каза, че при високите жени това било често срещано явление. Не било проблем, но пък при мен шийката си е с нормална дължина. по принцип щийката се скъсява точно преди раждане.
Ти в коя седмица си? А за плацентата какво ти каза доктора?
Виж целия пост
# 3
ami 23 sedmica sum
Виж целия пост
# 4
Питай доктора си как е разположена плацентата. Ако тя е наред значи няма страшно. Не се притеснявай излишно. Ако е нещо сериозно доктора е щял да ти каже, за да се пазиш повече.
Виж целия пост
# 5
за плацентата нищо не ми е казвал.пита ме имам ли болки и ми изписа магнерич и но шпа.аз не бих казала че имам точно болки-по скоро като попрочетох малко разбрах че тожа което ми става от време на време(втвърдяване на стомаха)са някакъв вид контракции.това е...а като отида на лекар и винаги ми изкачат от главата най важните въпроси които имам
Виж целия пост
# 6
.....това е...а като отида на лекар и винаги ми изкачат от главата най важните въпроси които имам
Аз бях по същия начин - вечно забравях какво искам да питам гинеколога  Embarassed след втората консултация започнах да ходя със списък  Crazy за ужас на моя лекар  Twisted Evil
Пожелавам ти леко бременеене  Laughing
Виж целия пост
# 7
Здрасти и от мен!При мен третата бременност беше така.По същия начин ми изписаха магнерич и но шпа,а доктора постоянно забравяше че ме е преглеждал заради ниско разположения плод,и след всеки ехограф се стряскаше и пак настояваше за преглед.Аз нямах проблем със шийката и изобщо с ременноста-даже родих много по-бързо и по-леко.Желая ти спокойна и лека бременност и на теб.
Виж целия пост
# 8
И моето бебе е ниско, шийката ми е скъсена от началото, а от 1 мес. е 60% изгладена.Доктора ми каза да почивам , важното е че  няма разкритие!
Виж целия пост
# 9
здравей, според мен трябва да отидеш и при друг доктор за консултация, защото една позната така го носеше ниско и роди в 7 месец, сега е бременна за втори път и в 3 месец я зашиха, така че това според мен не е толкова просто положение
Виж целия пост
# 10
Когато плода е ниско има опастност освен скъсяване на шийката да се получи и разкритие,а оттам и преждевременно раждане.Непременно отиди и на друг лекар за консултация.Много трябва да лежиш и почиваш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия