педиатър/GP в МЦ Полимед

  • 3 639
  • 5
Здравейте,
Имам намерение да сменя личната лекарка на семействотро си. Но понеже имам 3 деца, едното от които съвсем малко, предпочитам специалността на новото ми GP да е педиатрия.
Наскоро в непосредствена близост до дома ми отвори врати МЦ ПОЛИМЕД, който работи 24 часа в денонощието (супер удобно).
В тази връзка ще бъда особено благодарна да споделите мнението си за практикуващите там лекари и ако ми препоръчате някой.
Предварително благодаря  Hug
Виж целия пост
# 1
Аз не мога да ти препоръчам педиатър там, обаче ми се наложи в понеделник да отида до Полимед, понеже и на мен ми е близо, че бебо вдигна висока Т, а личната е в щатите и реших набързо да го заведа там - еми нямаха педиатър на разположение - казаха ми само вечерно време след 19 и 30 и събота и неделя  newsm78
Виж целия пост
# 2
Само подбутвам темата  Peace
Виж целия пост
# 3
ИСкам да ви кажа,че в МЦ "Полимед" има един доктор ,казва се Деян Коруноски, който е изключително нагъл и също е в списъка на черните доктори,а този некадърник оглавява Спешен екип.представете си.Не пожелавам на никого да  му се наложи да вика вкъщи спешен екип,но ако дойде този доктор направо го изхвърлете,защото това не е лекар,а чудовище...
Виж целия пост
# 4
Вчера се наложи спешно да извикаме лекар вкъщи и лекарят, който дойде беше д-р Коруноски от МЦ "Полимед", но ние бяхме доволни - подходи професионално и се виждаше загриженост към пациента. В крайна сметка още вчера всичко утихна, след 2 безсънни нощи спахме добре и можем да почакаме да стане понеделник, за да видим как ще действаме нататък.
Виж целия пост
# 5
Преди година така и не събрах мнения за педиатри там и си останах при нашата.
Сега подновявам въпроса си...

Бихте ли ми препоръчали някой ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия