Изложението EXPO BEBE

  • 2 772
  • 36
Майчета,някоя от вас успя ли да отиде вече на изложението ,за да сподели впечатления.Аз тази година за първи път научих за EXPO BEBE и съм планирала да отида.
Виж целия пост
# 1
Аз ходих сутринта и не съм очарована.
Много малко щандове от по-известните марки бяха Премама, Нестле, Хип и Stokke. Другите щандове не бяха нищо особено.

Нестле правеха дегустации и можеше да си купиш на търговски цени техни продукти и към тях имаше и различни подаръци за децата в промоция.

Аз исках да си купя за бебето козметика, комплект с ножичка и шишета ама имаше само една японска фирма за шишита, а от известните фирми за козметика само Хип.
Виж целия пост
# 2
Никоя от вас ли не е ходила миналата година,защото разбрах,че не се прави сега за първи път,да сподели какво представлява.Откриването е днес и ще бъде до 8.06.2008 в Универсиада
Виж целия пост
# 3
До кога е това изложение и какво точно представлява?
Виж целия пост
# 4
Не бъркайте Експо бебе с Бебе Мания.
Двете изложения нямат нищо общо.

Бебе Мания се организира есента и е с информативна насоченост.
Организира се от АТСДБ и се планира пролетта да има и търговски вариант за крайни потребители.
Виж целия пост
# 5
Аз говорих за това изложение дето е от 5-8 юни в Универсиада.
Виж целия пост
# 6
От там се връщам - пълна скръб. На щанда на Премама имаше десетина дрешки, останалите щандове още зле.
Виж целия пост
# 7
Знам.
Написах го заради
Никоя от вас ли не е ходила миналата година...

Виж целия пост
# 8
Аз съм разочарована, няма нищо там!
Виж целия пост
# 9
Добре, че споделихте, да не се налага да карам мъжа ми да ходим Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Както е казала iliana_d нищо особено не е.Три-четири щанда с дрехи,два с храни,два с играчки.Козметика почти няма,също и шишета,залъгалки и т.н.Аз лично се застоях с малкия в детския кът да поиграе и си взех няколко неща от щанд за Био храни.Разочарована съм от малкото разнообразие,отвън те посреща надпис:Всичко за бебето и детето",а вътре-нищо. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
играчките какви са?
Виж целия пост
# 12
Бясна съм #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Да се вдигна от Люлин след толкоз реклама да видя десетина сергии с боклуци, да ме навали здраво, Павелката цяла вечер ми киха и кашля, идва ми да се гръмна  #2gunfire #2gunfire
Имаше само един щанд с две супер скъпарски количики и шезлонги имитация на мебели от Стоке като черешка на тортата, ама торта нямаше. Ама аз съм си виновна да им се хващам на въдицата

Коте, играчки нямаше...
Виж целия пост
# 13
А какви храни имаше? Имаше ли пюрета на Хип и на какви цени бяха?
Виж целия пост
# 14
и аз вчера ходих през обедвата почивка, защото работя близо до универсиада - е какво да ви кажа пълна скръб  ooooh!, в нашят квартал има повече детски магазини и много по погат избор, ако не сте близо по добре не си губете времето да ходите до там. Аз зорлем и купих едно клинче за 15 лева, колкото да не се върна с празни ръце (все пак си изгубих обедната почивка)  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия