до живеещите в панчарево

  • 1 113
  • 6
знаете ли как да стигна до Американската гимназия? с маршрутка, че с рейса разбрах не било никак удобно..... и къде да сляза? гледах на сайта им , но няма указания....дори адреса им се води този на Американското посолство.... Thinking
Виж целия пост
# 1
Не съм чувала за Американска гимназия? Тя в Панчерево ли е ?
Виж целия пост
# 2
мда..американо британската академия още й казват....
Виж целия пост
# 3
Здрасти! Сигурно говориш за Американският колеж? До него не ходи нито автобус нито маршрутка. Ходила съм до там само с кола - ако хванеш автобуса или маршр. трябва да слезеш на спирката след СБА, връщаш се назад има табелка за вилна зона (не се сещам как се казваше - там живее Наталия Симеонова), и по този път се стига до колежа. На мен ми се струва, че е далече да се ходи пеша до там.
Виж целия пост
# 4
да...същото Peace

освен с такси тогава.... можеш ли да ме упътиш на ЛС?
Виж целия пост
# 5
След СБА има отбивка, на която има табела "Син Кръст" и рекламен билборд на Mountain View, свиваш в отбивката(на дясно) и движейки се по този път, малко преди базата на ЦСКА пътя има нова отбивка , свиваш по нея в дясно и пътя те води до самия колеж. Ако не свиеш по този път ще стигнеш  до селището, където живее Наталия Симеонова , а от там само с четириколка можеш до колежа  Laughing
Виж целия пост
# 6
  bouquet ви, упътихте ме Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия